Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Další z řady netradičních dětských pokojů

V letošním roce vám budeme přinášet celou řadu nových designů pro vybavení interiéru dětského pokoje pro holku i dětského pokoje pro kluka. Nabídka dětského nábytku z masivu, která vás zcela určitě překvapí svou důmyslností a smyslem pro detail. Nabídka dánského výrobce z jehož kolekcemi máte možnost na zcela nový způsob zařizování interiérů dětských pokojů, jelikož se nejedná jen o nabídku klasických dílů nábytku, ale také dekorací a doplňků do dětského pokoje. A dnes vám chceme představit kolekci několika výrobců, které jsou určené školačkám, studentkám i nejmenších holčičkám.

 

                                                                    Dětský nábytek Kiddy, řešení pro holku i kluka

 

 

Kolekce dětského nábytku z masivu

Pokud bychom nějak měli jedním slovem specifikovat kolekci dětského nábytku Pino, tak můžeme říci, že je veselá. Doplňky a dekorace jsou velmi barevné, pestré a to v kontrastu s bílým nábytkem z masivu vytváří velmi příjemný interiér. Kolekce je ale také důmyslná a design daných dílů nábytku je praktický. Nechybí pro nejmenší holčičky sestavy nábytku jako stolky s židličkami, pro dvě holky nabídka patrových postelí a postelí s přistýlkou, v nabídce pro menší děti také zábavné řešení místa na spaní v podobě postelí s klouzačkou. Velké slečny pak určitě osloví postele s baldachýnem.

 

    

 

To co však především upoutá pozornost v nabídce dánského výrobce jsou především dekorace a doplňky, které tvoří pomyslný, bezchybný celek daného dětského pokoje. V nabídce dekorací najdete polštáře, snímatelné potahy na matrace v odstínech doplňků, sedací vaky, kapsáře, nebo dokonce barevné sedáky na židličky. Nabídka je opravdu široká a díky těmto doplňkům je dětský pokoj nejen hezký, ale i útulný. Široký výběr dětského nábytku vám zase nabízí možnost zařídit interiér vaší holčičky velmi prakticky, dle vašich představ, zkrátka individuálně.

 

    

 

 

Dekorace do dětského pokoje z masivu

Zůstaňme ještě na chvíli u nabídky dekorací a doplňků. Pro kolekci Pino zvolil belgický výrobce pestrobarevné provedení. Všechny dekorace však dle výběru dané kolekce můžete pořídit v celé řadě jiných odstínů, pro větší slečny zase třeba více střídmé, jednobarevné provedení. Smyslem je však to, aby při zařizování daného dětského pokoje, ať už si vyberete jakoukoliv kolekci je, aby vše na sebe vzájemně navazovalo. Od kapsáře až po potah na matraci. S nabídkou dánského výrobce máte možnost na našich stránkách opravdu vše pořídit na jednom místě, řada inspirací vám možná v podobě našich návrhů dětských pokojů přijde vhod.

A nábytek jako takový? Velmi kvalitní, vše je vyrobeno ve sněhově bílém, šedém či přírodním provedení z kvalitního dřeva borovice. A dle toho, zda zařizujete dětský pokoj pro holku, nebo pro kluka, měníte pouze ladění dekorací. Nabízí se tak rovněž velmi vhodné řešení pro sourozence, holku i kluka, jelikož nábytek budou mít jednotný, změníte pouze dekorace a doplňky. V kolekcích dánského výrobce se zkrátka fantazii meze nekladou.