Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Další z nabídky dětských pokojů nové generace

V posledních dnech se v našich článcích nejvíce věnujeme nábytku, který je velmi úsporný k interiéru. Důmyslné, multifunkční designy, které maximálně využívají daný interiér. Širokou nabídku těchto designů najdete také v kategorii dětský nábytek, jelikož problém s nedostatkem místa při zařizování dětského pokoje dvou či tří dětí máme téměř všichni. A aby se děti cítily dobře, jejich prostor jim nabídnul vše potřebné a přitom zůstal vzdušný a příjemný, k tomu je zapotřebí multifunkční dětský nábytek, který je k malým místnostem velmi ohleduplný. V minulém povídání jsme vám představili multifunkční patrovou postel, jejichž nabídka je rovněž více než zajímavá. Dnes se pro změnu budeme věnovat nábytkovým stěnám, které v jedné lini nabízejí vše potřebné pro zařízení malého dětského pokoje. Rozhodně je to povídání pro rodiče, kteří příliš nemají v oblibě právě patrové postele a také pro rodiče, kteří mají děti dospívající. Především pak dospívající slečny.

 

 

                                                                    

 

 

Pro opravdu malý interiér dětského pokoje dvou dospívající slečen doporučujeme třeba nábytkovou stěnu z kolekce Twin. Má několik možností využití. Jako první krok vám nabízíme, respektive vašim dvěma dospívajícím slečnám funkci posezení. Můžeme také říci, že dívky mají k dispozici takový příjemný jakoby obývací pokoj. Z postele lze totiž vytvořit pohodlný otoman k sezení a jako další díl nábytku v dětském pokoji pak může být konferenční stolek, který umístíte před otoman. Nejlépe v bílé barvě samozřejmě. Když chtějí dívky dělat úkoly a učit se, stačí před otoman jen vysunout velký psací stůl, který je natolik velký, že dívky se mohou učit a používat psací stůl současně.

 

                                                                    

 

Lůžko s přistýlkou zasunete a vysunete psací stůl do popředí. Opěrky zad z otomanu lze schovat do šuplíku, nebo jen nechat na posteli. Nad psací stolem výrobce velmi vhodně umístil polici na nejrůznější školní pomůcky. Rovněž v nadstavci najdete řadu úložného prostoru, které mají podobu skříněk. Po stranách sestavy jsou dvě šatní skříně, jednodílné, které jsou doplněny šuplíky. Manipulace jak s psacím stolem, tak s lůžkem či šuplíkem je velmi snadná a to díky pojezdům. Manipulaci zvládnou dívky během pár vteřin. Líbí se nám i barevné spojení celé sestavy.

 

 

Funkce spaní je rovněž velmi snadná na přípravu. Stačí jen zasunout psací stůl a vysunout postel, z postele pak přistýlku. Postel nabízí rozměr místa na spaní o velikosti 90x200 cm a přistýlka 90x190 cm. Je tedy vhodné, aby mladší z dívek spala na přistýlce a starší na lůžku. Design nové generace najdete nejen v kolekci Twin, ale rovněž v kolekci Diva. Jsou i sestavy nábytku pro děti kdy se postele vyklápějí, úspora místa v interiéru je tak ještě větší. Budeme pro vás přinášet stále více designů, které se především soustředí na malé interiéry a věříme, že pro vás budou inspirativní.