Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Další novinky společnosti Krooom

Bohužel produkty společnosti Kroom s ohledem na složitost dopravy již nenabízíme, ale máme pro vás daleko něco lepšího a především za daleko příznivější cenu. Industriální design, který jsme vám představili již mnohokrát, ale v dnešním povídání se budeme soustředit na doplňky a nejrůznější "vychytávky", které usnadňují život. A to doslova. Doplňky, které zajisté osloví také majitelé malých bytů, nebo mladých lidí, kteří bydlí v podnájmu a nechtějí do nábytku zatím příliš investovat.

Když není místo na psací stůl

Máme pro vás řadu nejrůznějších bytových doplňků, které tento problém vyřeší. Jako například právě tento unikátní design polohovatelného stolku, kde můžete i z pohodlí obývacího pokoje, ale třeba také ložnice, v klidu pracovat na svém laptopu. Stolek nabízí podpěru na laptop, takže vám nespadne a polohu pracovní plochy si nastavíte jak vy potřebujete. 

 

    

 

Můžete i do vodorovné polohy. Samozřejmě, že stolek lze využít i k rychlému občerstvení, nebo když rádi sledujete televizi při večeři. Zkrátka možností je celá řada. A třeba právě si tento stolek pořídíte i přesto, že máte pracovnu či psací stůl, protože takový bytový doplněk za zanedbatelnou cenu určitě najde ve vaší domácnosti uplatnění.

Když není místo v koupelně

Málo místa v koupelně? Opravdu již nevíte jak věci uskupit, přerovnat? Využijte regál se skříňkou. V každém případě hodně povedený "kus" nábytku, který je velmi praktický a díky kterému můžete využít zbytečně prázdný prostor. A máme na mysli zbytečně prázdný prostor nad toaletou, nebo pračkou. Navíc a věříme, že nám dáte za pravdu, jedná se o koupelnový regál velmi originální, v trendy a v posledních měsících velmi oblíbeném industriálním designu. 

 

    

 

Hezké, praktické a za příjemnou cenu, není tedy co řešit. Na ilustrační fotografii uvádíme všechny detailní rozměry a tak stačí už jen změřit vaši toaletu, nebo pračku, jestli je i pro vás tento šikovný regálek se skříňkou vhodný. A pokud vás netradiční a díky kovové konstrukci také pevný a stabilní regál oslovit, v identickém designu si z nabídky na našich stránkách můžete zařídit celou koupelnu. Rozhodně se stane velmi originálním místem k relaxaci.

 

A příště něco o doplňcích do dalších interiérů.