Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Další díly z kolekce Premium

V minulém článku, jsme Vám přestavili nové designy psacích stolů z kolekce Rox a dnes bychom Vám chtěli nabídnout, další díly s této kolekce, od francouzského výrobce, na sestavení originální kanceláře, ať už u Vás doma, nebo na pracovišti.

Komody a zásuvkové kontejnery

V kategorii kancelářského nábytku, jako je kategorie komody a zásuvkové kontejnery, najdete u kolekce Start Up opravdu originální a velmi užitečné díly nábytku, které nabízejí možnost úložných prostorů, ve Vaší kanceláři. Výběr je opravdu široký, kolekce Premium nabízí komody úzké, široké, jako například komodu, kterou Vám nabízíme na horní fotografii. Vybrat si můžete především z mnoha rozdělení odkládacích a úložných prostorů. Komoda v tomto případě nabízí více úložných prostorů a jeden prostor otevřený. Mnoho z řady zákazníků dává přednost pořízení psacího stolu, s zásuvkovým kontejnerem s možností přemístění. V naší nabídce kancelářského nábytku Premium si můžete vybrat kontejnery klasické, tedy bez koleček, nebo zásuvkové kontejnery mobilní, na pojezdech. Kontejner, Vám představíme na následující fotografii, patří k velmi kvalitním, ostatně jako všechny samostatné díly kancelářského nábytku Premium.

 

   

 

Design kanceláře

Jak může kancelář v konečné podobě vypadat, Vám předvedeme v jednom z návrhů, ale samozřejmě je jen na Vás, jakou konečnou podobu Vaše kancelář bude mít, protože kolekce Start Up se skládá s jednotlivých dílů nábytku a tak je výběr pouze na Vás. Nabídka kanceláří jako sestav, patří k oblíbené formě pořizování nábytku a navíc u kolekce Premium, jak jsme se již zmínili, si můžete vybrat z mnoha dostupných variant a kancelář si můžete na základě možného výběru samostatných dílů sestavit dle vlastních potřeb. Kanceláře se stávají stále více potřebným vybavením pro většiny domácností, protože spousta z nás pracuje bohužel po práci ještě z domu.

 

   


Jak jsme už zvyklí u francouzského výrobce, i zde kladl důraz na vysokou kvalitu a funkčnost kancelářského nábytku. Celá kolekce, kde materiálem je laminátová deska v odstínu ořech s kombinací světlé šedé, kde vévodí vysoká kvalita, vedla rovněž výrobce k tříleté záruce, což nebývá u nábytku tak časté. Další prioritou je zakončení nábytku pomocí ABS hran, kancelářský nábytek je také opatřen jakostními certifikáty a rovněž patří do skupiny nábytku značky Gami, která sama o sobě je zárukou kvality. Z další nabídky samostatných dílů kolekce Premium, zde najdete širokou nabídku regálu, od těch nejmenších, až po ty největší, jako je například regál Premium S00320.