Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Co získáte pořízením značkového dětského nábytku?

Ano, vysokou kvalitu, ale i ta se liší. Nejkvalitnější dětský nábytek vesměs nabízí prodlouženou záruku a to i na sedm let a také řadu testů, osvědčení a certifikátů. Značkový nábytek to  je ale také originální design, který je charakteristickým prvkem těchto kolekcí. Značkový nábytek především pak pro děti nabízí buď velmi moderní, nadčasový design, nebo naopak stylový rustikální design. A my se dnes budeme věnovat druhé skupině, nábytek v rustikálním designu pro vybavení dětského pokoje a to malých i větších princezen. Design je propracovaný do sebemenšího detailu, nechybí ani ručně vyrobené motivy.

 

Rustikální dětský pokoj opravdu pro princeznu

Nebo i dvě princezny, pokud pořídíte dětskou postel s přistýlkou či v případě samostatných dětských pokojů pro dvě sestřičky dvě dětské postele. Představuje vám kolekci Rose, která nás upřímně okouzlila. Velmi zdařilý design je v interiéru až romantický, nad postelí je umístěn baldachýn, pořídit kromě samostatných dílů nábytku můžete i bytové doplňky tak, aby s ostatním vybavením dětského pokoje ladily. A i tato možnost sladění nábytku a bytových doplňků je doménou značkového nábytku.

 

                                                         Dětský pokoj Amori

 

Na fotografii stylová dětská postel s přistýlkou v podobě šuplíku. Povlečení sněhově bílé barvy je vám rovněž k dispozici, stejně jako například elegantní stolní lampa. Ladění interiéru do jednoho celku je výsadou značkového nábytku a i když je nábytek cenově náročnější, vy ušetříte nemalé peníze za designéra. V podstatě tak jak návrhy visíte je můžete přenést reálně do vašeho stávajícího interiéru dětského pokoje. No není to báječné? A navíc se zárukou až na sedm let?

 

V kolekci rose jde výrobce ale ještě dál a v nabídce máte k dispozici také stropní osvětlení, koberec a dokonce i papírovou tapetu na zeď, samozřejmě velmi stylovou. Vše na sebe vzájemně navazuje a samozřejmě je velmi stylové. A i přes rustikální design je zde zachována funkčnost nábytku tak, aby byl dětský pokoj také praktický. Psací můžete pořídit s nadstavcem, k psacímu stolu vhodnou také dětskou židli, pro školačky je vždy k dispozici regál a pro dospívající dívky je zde vždy nabídka komody ve spojení se zrcadlem, které mohou využít jako toaletní stolek.

 

Dětská postel s nebesy Amori

 

Značkový nábytek nabízí zkrátka vždy něco navíc a proto je bohužel dražší. U psacího stolu na fotografii jsou to například členité odkládací prostory v podobě tří přihrádek pod policí. Dětská židle má velmi originální vzor látky a o komodě se zrcadlem jsme vám už povídali. Ale komoda ještě něco skrývá. Například horní šuplík je rozdělen na několik malinkatých přihrádek, které zvláště u toaletního stolku každá slečna využije. Značkový nábytek to je sice velká investice, ale také velká radost.