Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Co je vlastně moderní ložnice?

Podob moderního designu je celá řada a především v dnešní široké nabídce ložnic je opravdu někdy těžké se orientovat. Co je vlastně moderní design a jak nejlépe ho charakterizovat právě pro nabídku ložnic? V dnešním článku se o to pokusíme. Zdůrazníme několik charakteristických prvků pro moderní design ložnice a pokusíme se také vyzdvihnout přednosti moderní designu. A samozřejmě jako vždy použijeme naše ilustrační fotografie, které jsou nejen pro ukázku, ale i pro inspiraci tím nejlepším příkladem. Možná vám to pomůže zjistit zda jste, či nejste příznivci moderních ložnic.

 

Ložnice ve skandinávském designu

Netradičně od francouzského výrobce, ale o to více tradiční skandinávský design se vším všudy jak má být. Typické pro skandinávský odstín minimalistické linie a rozhodně i spojení odstínů světlého dřeva s bílou. Kolekce pod názvem Aalborg vám nabízí vše pro vybavení ložnice. Můžete vybírat z několika rozměrů postelí, od postele pro jednu osobu, až po manželskou postel pro matraci o velikosti 160x200 cm, kterou vám nabízíme nyní. Reliéfní povrch čela postele je rozhodně příjemným designovým prvkem a tento prvek je také spojovacím článkem mezi jednotlivými díly dostupnými v této kolekci.

 

       

 

Kvalita je dána především materiálem laminátové desky s tloušťkou 25 mm a celkovým zpracováním. Postel, kterou vám nyní nabízíme, tak můžete využívat opravdu řadu let, nepocítíte žádné opotřebení. Postel doporučujeme s ohledem na rozměr místa na spaní pro dvě osoby do středně velkého interiéru ložnice a lze si v identickém skandinávském designu pořídit celou řadu dalších dílů nábytku. Na výběr máte z několika typů komod, skříní, ale i dalších doplňků, které vás svým vlastním řešením rozhodně překvapí. A kolekci nábytku do ložnice Aalborg, pořídíte také v černém provedení.

 

                                                                      

 

Bílé a zase bílé ložnice

Pokud bychom měli vybrat nějaký odstín s označením moderní, jednoznačně zvolíme bílý. Bílý odstín sám o sobě dělá z jakékoliv ložnice tak nějak moderní. Bílý odstín je často označován za studený. Ale účelem moderních designů přeci je jednoduchost, žádná pompéznost a pro mnohé z vás je výsledkem studený, neosobní interiér. Ano, i tak lze charakterizovat moderní ložnice. A pokud nepatříte k milovníkům moderních designů, spíše zvolíte odstín přírodní, nebo se dokonce uchýlíte k rustikální ložnici ze dřeva. Ale zpět k bílým ložnicím. V naši nabídce věřte nebo ne, patří k velmi oblíbeným. Bílý odstín má ještě jednu úžasnou vlastnost a to dokáže opticky váš interiér zvětšit. Pokud máte tedy pro zařízení ložnice malý prostor, bílý odstín může být řešením. A interiér můžete zútulnit barevnými doplňky, dekoracemi a nebude ani tak chladný.

 

Široká nabídka regálů nejen do ložnic       

 

Multifunkčnost nábytku je určitě měřítkem

Moderní design je také důmyslný design. Dnes již není nic neobvyklého, když vám manželská postel nabídne několik poloh, diodové osvětlení záhlaví, nebo dokonce HD systém aby jste měli ozvučení ložnice v té nejvyšší kvalitě. Často lze postel nejrůzněji nastavit, aby byla maximálně pohodlná. Noční stolky také nejsou tím, nač jsme u klasických ložnic zvyklí. U moderních postelí jsou zavěšeny třeba na pohyblivém panelu. V nabídce jsou také šatní skříně s osvětlením, aby jste v noci partnera, partnerku nemuseli budit velkým osvětlením. Vymožeností moderních designů je opravdu celá řada. Ale rozhodnutí, zda klasickou, či moderní ložnici už je jen na vás.