Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Co je nového mezi šatními skříněmi, víte?

Šatní skříně, stejně jako každý jiný typ nábytku, je rok od roku dokonalejší a nabízí stále více možností. V dětském nábytku můžete najít šatní skříně, které imitují řadu věcí, třeba skříň v podobě garáže, nebo opravdu velmi princeznovská skříň. Lze více kombinovat vnitřní uspořádání, již to není daná záležitost, ale je na vás zda zvolíte šuplíky navíc, nebo přidáte či uberete police. Šatní skříně do dětského pokoje jsou dnes na výběr snad opravdu ve všech odstínech. Šatní skříně do ložnice zase rok od roku nabízejí větší rozměry, nebo naopak se jedná jen o jakousi šatní stěnu bez dveří. Možností je celá řada my vám dnes některé z nich představíme.

 

Zakomponované šatní skříně do patrové postele

Velkou novinkou jsou šatní skříně, které jsou součástí dalšího nábytku. Vhodným příkladem jsou například patrové postele, jejíž součástí je právě šatní skříň. Zakomponování šatní skříně do nábytku má jen jediný cíl a to maximálně ušetřit místo v interiéru. A každý asi ví, že taková skříň dokáže zabrat opravdu hodně místa. Díky zakomponování skříně do patrové postele třeba, se značně místo v daném interiéru ušetří.

 

Patrová postel Bo1, Španělsko   Skříně v patrových postelích jsou prostorné

 

Jsou ale i skříně, které tvoří jakousi stěnu a naopak do této stěny je zakomponován další nábytek. Na fotografii je příklad úsporného řešení, kdy do skříní a skříněk je zabudována dětská postel s psacím stolem a dokonce přistýlkou. Tento unikátní design dokáže ušetřit až nepředstavitelné množství místa. Velká skříň je dvoudvéřová a na fotografii umístěna po pravé straně, menší skříň je jednodvéřová a na fotografii umístěna na straně levé. Tyto dvě skříně pak v jedné přímce spojuje několik komod a především postel s psacím stolem. Netradiční, ale velmi oblíbené řešení šatních skříní. Takových příkladů je samozřejmě celá řada, fotografii uvádíme jen pro představu.

 

Samostatné skříně do dětského pokoje

Ve většině kolekcích si lze vybrat hned z několika provedení šatních skříní. U dívek jsou samozřejmě oblíbené rozměrově větší šatní skříně navíc se zrcadlem. U kluků pak vyhrávají šatní skříně imitující třeba garážová vrata a už tak moc nehledí na rozměry skříně. To až v pozdějším věku. Pokud máte dostatek prostoru v dětském pokoji, proč hned ze startu nepořídit větší skříň. Určitě v žádném dětském pokoji nebude nevyužita. Pokud však z každým centimetrem v místnosti bojujete, je tu nabídka dětských skříní dvoudvéřových.

 

Dětský pokoj Finland

 

První fotografie představuje šatní skříň z kolekce Black Pirate. Nabízí velmi oblíbené vnitřní uspořádání, kdy nechybí police, šatní tyč, ale ani šuplíky. Tato skříň dovolí organizaci všech věcí, oblečení přehledně na jednom místě. Druhá fotografie to je šatní skříň sice dvoudvéřová, z kolekce velmi moderního nábytku Trio, ale s možností pořízení navíc třeba regálu, zrcadla, které jsou hned vedle skříně. Ne její součástí. V obou případech je led osvětlení šatní tyče v ceně a to je nový fenomén v designu skříní, který se nám moc líbí. Je to velmi praktické. Nabídka skříní je opravdu velmi široká a kombinací celá řada. S dnešní nabídkou lze opravdu velmi přehledně nejen v dětském pokoji vše uspořádat. V příštím článku se budeme věnovat šatním skříním do ložnice a pak do předsíně.