Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Chlapecký interiér, nejen v modrém provedení

V minulém článku, jsme si představili, typicky dívčí pokoje a dnes bychom vám chtěli představit dětský nábytek pro chlapce. Doménou je typická chlapecká modrá barva, ale mnoho z vás dává přednost i přírodním odstínům, nebo dětským pokojům v mnohých kombinacích barev. Záleží vždy na vašich požadavcích a vkusu, ale co by určitě nemělo být opomenuto, to je kvalita dětského nábytku, která je pro vaše děti nejdůležitější. Na našem portále máte opravdu z čeho vybírat! Širokou nabídku najdete, v kategorii dětské pokoje pro kluka.

 

                                   Dětský pokoj Arthur

 

Nábytek s certifikací

Na první fotografii, vám představujeme ojedinělý design dětského pokoje Lagoon, který zaujme snad všechny chlapce, a nejen je, ale i vás rodiče. Kolekce Lagoon, kromě netradičního designu nabízí také trendy odstín "jeans", který se má právě v letošním roce stát módním trendem a to nejen v nábytkářském průmyslu, ale i oděvním. Dalším velkým plusem je fakt, že všechny díly jsou se zakončením pomocí ABS hran, což zajišťuje bezpečí v dětském pokoji. Na našem portále jsme vám představili již několik netradičních designů nábytku pro vybavení dětského pokoje a to od francouzského výrobce známé jakostní značky Gami, která zaručuje kvalitu nábytku. Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.

 

Dětský pokoj Fabric     Dětský pokoj Duplex


Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost
A od stejného výrobce, vám představíme druhý dětský pokoj Largo, kde výrobce zvolil pro sestavu rovněž trendy a poslední dobou vyhledávaný odstín šedého dubu. Odstín, který může malý kluk mít také jako student, tedy ve věku, kdy interiér určitě řeší. Co stojí určitě za povšimnutí, je design návrhu na fotografii, který je doplněn také velmi fashion nápisy, které podtrhávají netradičnost celé sestavy. Kolekce Largo nabízí kromě elegantního, velmi trendy designu především vysokou kvalitu a rovněž zakončení jednotlivých dílů pomocí ABS hran.

 

                                             Dětská postel Arz

 

Belgický design dětských postelí z masivu

Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce, dětského pokoje pro kluka N - 207 díly, který vám chceme představit, k takovým bezesporu patří. Nábytek Aldo, se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Společnost Interlink, přináší, prostřednictvím Aldo nábytku, kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jinými netradičně také v kategorii nábytek z masivu.

 

Patrová postel Pino     Patrová postel Mezzanine

 

Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. Kvalita výroby je dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Velkou výhodou je to, že nemusíte pořizovat vše, co vidíte na fotografii, ale můžete si vybrat z jednotlivých dílů této kolekce jen to, co opravdu potřebujete.

Doufáme, že jsme vás dnešní nabídkou dětského nábytku pro chlapce potěšili, nejen originálním designem, ale hlavně kvalitou jejich výrobců.