Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Chcete zařídit obývací pokoj levně?

Dnes budeme levně zařizovat obývací pokoj. Pokud bydlíte v podnájmu a především jste mladí a teprve poprvé bydlíte sami bez rodičů, tak je jasné, že musíte při zařizování svého prvního domova šetřit každou korunu. Týká se to samozřejmě každého interiéru, ale my se dnes budeme věnovat především obývacímu pokoji. Představíme vám regály a různé skříňky, kterými lze vybavit celý obývací pokoj. Z jednotlivých dílů regálů si pak můžete dokonce sestavit obývací stěnu, nebo televizní stolek, nabízí se za bezkonkurenční cenu celá řada možností. Do regálů také můžete vkládat úložné boxy nejrůznějších odstínů a váš obývací pokoje tak může být zařízený v mnoha barvách. Možností je nekonečné množství.

Jak správně vybrat regál

Jelikož je nabídka regálů, skříněk a úložných boxů opravdu velmi široká, před samotným výběrem je třeba se zamyslet, co vlastně od obývacího pokoje čekáte. Pokud bydlíte v jednopokojovém bytě a váš obývací pokoj bude také ložnicí, pak je třeba přistupovat k výběru samotných regálů či jejich sestavování jinak, než když máte třípokojový byt. Regály jsou také v několika dezénech, od bílé až po černou. A nezapomeňme také na úložné boxy, které lze pořídit v širokém výběru odstínů, ale také libovolném počtu. Úložné regály mohou dát vašemu interiéru zcela jinou dimenzi.

 

Designový regál Lis Alta oak large   Vysoký regál v bílém lesku Lis Alta, high

 

Rovněž je třeba si uvědomit, zda chcete regál jen pro vystavení dekorací či s využitím jako knihovny, nebo chcete regál využít jako úložný prostor kam budete dávat věci, které nechcete, aby někdo viděl. V tom případě je dobré pořídit buď úložné boxy, nebo regál se skříňkou, šuplíky. Regály jsou totiž jen s policemi, nebo s policemi a šuplíky a v neposlední řadě také se skříňkami. Některé kombinují vše dohromady. Regály jsou převážně vyrobeny z laminátové desky a velmi snadno se montují. Patří k opravdu k velmi levným a při troše fantazie můžete za pomocí regálů vytvořit více něž příjemný interiér nejen obývacího pokoje.

 

                                  Obývací stěna Nums II

 

Na ilustračních fotografiích kolekce Nums od španělského výrobce, kde můžete vidět jenom zlomek toho, co v nabídce je. Regály s úložnými boxy, také konferenční stolek s úložným boxem. V kolekci najdete také regál samostatně. Nejkrásnější je na nabídce regálů jejich pořizovací cena, která opravdu mnohé z vás mile přikvapí. Regály navíc uplatníte opravdu ve všech interiérech. Jsou oblíbené také v kancelářích, kde můžeme říci jsou spíše nutností.

 

                                                 Nábytek do obývacího pokoje i kanceláře - kolekce Elio viking

 

V nabídce regálů jsou i designy cenově velmi náročné a to se již jedná o regály třeba v rustikálním stylu ze dřeva mahagon. Takže můžete vybírat i z různých materiálů. Regály sestavené do jedné regálové stěny jsou často využívány v jednopokojovém bytě jako takový optický předěl jedné místnosti na obývací část a ložnicovou část. Fantazii se meze nekladou, spíše naopak. A pokud se přestěhujete, nebo založíte rodinu a bydlíte již v něčem větším, regály rozhodně najdou uplatnění i posléze. Třeba v garáži na nejrůznější předměty, věci, které nechcete mít v bytě. Nabídka regálů určitě stojí za inspiraci.