Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Český nábytek do předsíně

Předsíň se stává dosti opomíjenou místnostní při zařizování bytu nebo již při výstavbě domu na ni projektanti často šetří. Přitom je nepostradatelnou součástí interiéru. Tato nenápadná část bytu, domu je sice malá a nenápadná, ale hraje velmi důležitou a nezastupitelnou roli. Především zachycuje teplo v obytném prostoru a zabraňuje tomu, aby se vám do interiéru dostaly nečistoty. Předsíň je první místnost, kterou spatříte při vstupu do určené domácnosti, proto by neměla být zanedbána, ale zařízena prakticky a vkusně. Tato vstupní část vám napoví mnohé o majiteli. Na nábytku Aldo najdete praktické věšáky do předsíně od českého výrobce ohýbaného nábytku Bernkopf a předsíňové stěny, botníky z Francie.

 

 

Botník

Nepostradatelnou součástí každé předsíně je botník. Při výběru botníku zvažte kapacitu a vhodnost materiálu. Měl by být odolný vlhkosti a snadno omyvatelný. Vhodné jsou kombinace dřeva s kovem nebo samotné dřevo. Promyslete hloubku, aby se do něj vešly i boty nadměrných velikostí. Standardní hloubka botníku se pohybuje okolo 40 centimetrů. Je-li prostor velmi úzký, vyberte botník s výklopným systémem. Zvolíte-li uzavřený botník se světlou barvou a lesklým profilem, opticky vám zvětší místnost. Kromě dřevěných materiálů jsou populární i plastové výklopné skříňky. Uzavřené skříňky jsou vhodné zejména pro obuv, kterou nosíte jen příležitostně. Pro obuv k běžnému nošení je z hygienických důvodů lepší prodyšný policový systém nebo skříňky s dvířky s prodyšným materiálem. Botník může sloužit také jako sedák, který ocení zejména starší lidé a děti. K přezouvání bot se doporučuje výška cca 40 centimetrů. Na našem portále nabízíme několik druhů botníků z lamina a masivu. Botníky pomáhají udržovat pořádek při vstupu do domu. Nabídka francouzského výrobce na přiložených fotografiích.

  

 

Předsíňové stěny

Ideálním řešením úložných prostor v předsíni je vestavěný nábytek, který efektivně využívá každý centimetr a navíc působí elegantně. Pojízdné dveře vestavěných skříní mohou mít dezén rozmanitých dřevin. Dveře lze kombinovat se sklem nebo celoplošnými zrcadly. Kromě vestavěných prostor na vás na trhu čeká bohatá nabídka předsíňových stěn v nejrůznějších provedeních. Pokud preferujete jednoduchost, postačí vám předsíňová stěna s háčky, botník, komoda a police na odložení drobných předmětů (klíčů, klobouků, čepic). Předsíňové stěny jsou vhodné do malých prostorů. Na nábytku Aldo jsou předsíňové stěny praktické a cenově dostupné. V nabídce najdete také předsíňové stěny v rustikálním designu.


 

 

Komoda

Aby předsíň nepůsobila pouze dojmem vstupního prostoru, je dobré ji doladit určitými doplňky. Velmi praktickým doplňkem je komoda. Nábytek Aldo vám nabízí širokou nabídku komod z rozmanitých materiálů a tvarů.

 

   

 

Praktické jsou také stojany na deštníky, jako dobří pomocníci se také jeví háčky nebo skříňky na klíče, které budou díky nim stále na jednom místě. Máte-li dostatečně prostornou předsíň, pořiďte malý stolek na přezouvání. V neposlední řadě nezapomeňte na výzdobu. Nebojte se zdi vyzdobit obrázky nebo použít samolepící dekorace, které dodají předsíni potřebné kouzlo. Všechny tyto segmenty naleznete na stránkách nábytku Aldo v kategorii předsíně.