0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Červený dětský stolek s židlemi z masivu My color

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00261-2015
3 764 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Cena: 2 křesla, stolek
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: červená
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Dětská židle: 28x50x28 cm
Dětský stůl: 50x47x50 cm

Dětský nábytek z masivu v sestavě

V nabídce dětského nábytku z masivu kolekce My color od dánského výrobce, najdete celou řadu odstínů na výběr. Červený odstín se do dětského pokoje rozhodně hodí a kromě sestavy stůl a dvě židle lze ještě v kolekci pořídit nejrůznější designy dětských postelí, kontejner na pojezdech, nebo stůl i židle samostatně. Červený odstín může být použit v dětském pokoji jak holky, tak kluka. Patří mezi odstíny, které lze využít v interiéru sourozenců. V nabídce dětského nábytku z masivu najdete také tradiční odstíny pro holky jako je růžová a fialová, nebo tradiční odstíny pro kluky, kterými jsou antracit či modrá. V ceně sestavy je stůl z masivu a dvě židle a rozměry je nábytek určen pro děti od 2 do 8 let. Nabídka odstínů a designů dětského nábytku z masivu je opravdu široká.

 

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu, dětský nábytek je rovněž certifikovaný. Pro výrobu požívá kvalitní dřevo borovice, které je řádně vysušené a bez kazů, proto je povrch nábytku hladký. Rovněž nedochází k deformaci nábytku vlivem změny teplot v interiéru. Dodání židle a stolu v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.