Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Centrální prostor kuchyně

Pokud budeme ctít soudobý trend spojování kuchyně, jídelny a obývacího pokoje v jeden velký centrální prostor, nevyhneme se stolování u velkého stolu či prodloužené robustní části kuchyňské pracovní desky. U obou však budeme chtít pohodlně sedět, a to zejména v době, kdy se podává jídlo. Pokud i vy takto plánujete, či už dokonce máte interiér spojený do jedné místnosti, v naší nabídce najdete široký výběr kolekcí nábytku v identickém designu pro několik místností najednou. Řešení tak může být harmonické, navazující a celistvé.

 

Židle zvané stolovací

Při této činnosti je hlavním aktérem žaludek, jehož pohodlí bychom měli při jídle zajistit. Proto by měl být sedák židle určené ke stolování (kromě vhodné výšky a rozměru) mírně nakloněný dozadu. Dalším bodem naší pozornosti při výběru vhodné židle k jídelnímu stolu by měla být hrana sedací plochy. Ta nesmí tlačit do měkkých tkání v pod- i nadkolení, aby nebyl omezován krevní tok tělem. I když jsou vysoké židle impozantní, sedadla by neměla být položena výš než je délka lýtka k podkolenní jamce.

Společnost Bernkopf, výrobce ohýbaného nábytku přináší na český trh jídelní sestavy, které jsou vysoce kvalitní a jistě zaujmou svým nevšedním designem. Na fotografii představujeme moderní jídelní židle, které jsou na nábytku Aldo velice žádaná, pro svůj design a kvalitu. Materiálem je samozřejmě kvalitní, tvrdé bukové dřevo na výběr hned z několika odstínů moření.

 

   

 

Varianty materiálu

Z jakého materiálu má židle být? Trh nabízí mnoho variant, v prvé řadě bychom však měli dbát na pohodlí, potom na praktičnost a design. Člověk nebyl přírodou sestaven k sezení, a proto mají naše sedací hrboly zanedbatelnou plochu čítající pár čtverečních centimetrů, na níž během této činnosti tlačí zhruba 75 procent lidské masy. Tu rozhodně pohodlně nepodepře jen čalounění nebo plastový sedák židle ze stejné hmoty. I když je barevně a designově tento nábytek zajímavý, není ani pohodlný a už vůbec odolný proti oděru a navíc buď studí, nebo se na něm potíte. K jídelnímu stolu volíme židle s kovovým podnožím, sedáky z překližky či plastu, ale s kvalitním čalouněním. Vhodné jsou rovněž celodřevěné židle, v takovém případě se však při stolování s malými dětmi musíme obrnit důkladnou dávkou tolerance při jejich častém okopávání předních nohou dobře vypadajícího nábytku.

 

   

Široký výběr nábytku do jídelny představuje na stránkách Aldo francouzský výrobce

 

Kuchyně - Je centrální místností celého domu, ale často není příliš reprezentativní. Chtěla by vaše kuchyň hrát symfonii, ale kazí jí to rozvrzané skříňky? Ponořte se do naší široké nabídky barev a dezénů a dopřejte vašemu jídlu i rodině tu nejlepší základnu pro společně strávené chvíle.

Největší vadou na kráse kuchyní bývá nefunkčnost a absence pohodlného jídelního prostoru. Naše kuchyňské a jídelní sestavy nabízejí nevšední gastronomické zážitky v pohodlí a příjemném designu. Usaďte svou rodinu do komfortních židlí a servírujte jim oběd na prostorný stůl z masivu. Naše nabídka je opravdu široká. Zřiďte si jídelní kout, z něhož budete mít radost, ještě dnes.

    

Kolekce nábytku Absoluto německého výrobce

 

 

Obývací pokoje - jsou místem, kde často trávíme velkou část dne a měla by tomu odpovídat skladba a rozložení nábytku. Navíc se jedná o vizitku celého bytu nebo domu, kam jsou zvány i příchozí návštěvy. „Obývák“ by tedy měl být zařízen reprezentativně a zároveň dostatečně pohodlně tak, aby se v něm příjemně trávil volný čas.

Nábytek do obývacího pokoje bychom měli volit tak, ať máme vše v jednotném stylu, proto obývací stěny kombinujeme vhodně s ostatními doplňky jako jsou komody, konferenční stolky, knihovny či regály. Doplňky je vhodné volit podle zájmů bydlících a určitě nezapomenout na druhotné světelné zdroje, které dokáží navodit příjemnou atmosféru.

Nábytek Aldo vybral na trhu ty nejlepší komponenty, z nichž sestavíte příjemný interiér. Samostatné díly do obývacího pokoje respektují nároky těch nejnáročnějších zákazníků. Jsou vyrobeny z odolných materiálů a splňují požadavky na maximální pohodlí i funkčnost, to vše za rozumnou cenu.