Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Cenově dostupný zahradní nábytek

Připravujete se na jaro? Hledáte zahradní nábytek, který by byl kvalitní a cenově dostupný? Vybrali jsme pro vás pár zahradních setů z nejrůznějších materiálů, které dle našeho názoru nabízí vysokou kvalitu a příjemnou cenu. Samozřejmě, že v naší nabídce rovněž nabízíme zahradní nábytek luxusní, pro náročného klienta a to především z materiálů ekoratanu a dřeva teak.

 

       

 

Jak poznat kvalitní zahradní nábytek

Mezi kvalitní zahradní nábytek jistě již neřadíme nábytek vyrobený z plastu. Kvalita, to jsou určitě materiály jako ekoratan, věrná imitace ratanu, kov, nebo masiv, kde patří i exotické dřevo. Pokud chceme tedy vybrat zahradní nábytek kvalitní a zároveň cenově dostupný, bude to především materiál kovový a masiv. Zahradní nábytek z masivu vypadá na zahradách, zasazen do přírody, velmi harmonicky. Neruší ráz přírody, splyne s ní. Masiv vypadá dobře také u určitých typů domů, zcela jistě ne moderních, pokud máme na mysli stylový zahradní nábytek z masivu, jako například ten, který vidíte na fotografii.

 

 

Zahradní nábytek z masivu je cenově dostupný, ale určitě ne tak odolný vůči povětrnostním vlivům jako kovový. Na zimu je třeba jistě uskladnit do suché místnosti, kde nemrzne a na jaře vždy znovu napenetrovat proti škůdcům, či poopravit praskliny. Zahradní nábytek z masivu má však své kouzlo a často na něm můžeme posedět také na chatách, stylových restauracích či terasách někde v horách. Zahradní nábytek z masivu, to je kus přírody u Vás doma.

                                                                     

 

Zahradní nábytek z kovu je více odolný vůči povětrnostním vlivům. Je designově také navržen pro jiný typ zahrad, teras a domů, než nábytek z masivu. Křesla, či lehátka jsou více pohodlná a zcela jistě nabízí větší funkčnost, například v možnosti polohovatelnosti opěrky, což je u zahradní židle z masivu nemožné. Péče patří také k velmi snadným. Pokud se vám vyleje na stůl například káva, jednoduše utřete skleněnou plochu, kterou vesměs kovový zahradní stůl nabízí. Na zimu není třeba schovávat, i když...pro lepší pocit, proč ne, když je místo. Nábytek z kovu se ve většině případů nabízí již jako set sestaven ze slunečníku, stojanu na slunečník, zahradního stolu a několika zahradních židlí.

Cenově dostupný zahradní nábytek je na našem portále tou hlavní kategorií a vybírali jsme tak, aby byl zároveň také kvalitní. Zvolili jsme do nabídky na letošní sezónu zlatou střední cestu, jelikož si myslíme, že příliš levné zahradní sety také nejsou tou nejlepší volbou, pokud nechceme zahradní nábytek co dva roky obměňovat. Pak zůstává otázkou, zda je příliš levný nábytek opravdu tak levný, pokud pořídíme v průběhu několika let třeba tři nové sety, místo jednoho na celý život? Volba, jako vždy je samozřejmě na Vás.