Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Čalouněný nábytek jako bytový doplněk

Určitě si řada z vás pod názvem čalouněný nábytek okamžitě vybaví především sedací soupravy. Tak o těch to dnes nebude. Chceme vám ale představit, co vlastně všechno můžete pořídit v této skupině nábytku, designů. Čalouněný nábytek můžeme všeobecně specifikovat jako nábytek s potahem, ať už snímatelným či nikoliv, další podmínkou je výplň pro maximální komfort a v neposlední řadě se jedná určitě o nábytek k sezení. Přesto v kategorii čalouněného nábytku jsou rozdíly a to nemalé. Čalouněný nábytek můžete využít také jako postele, nebo designového doplňku, který zcela může změnit pocit z daného interiéru. Začněme čalouněnými křesílky v retro stylu.

Čalouněná křesla v retro stylu

Milovníky retro nábytku teď potěšíme. V tomto populárním stylu posledních několik let připravil francouzský výrobce velmi příjemné a především komfortní křesílka. A určitě vás překvapí jak jejich vlastní tvar, tak mnohdy odstín, nebo možnost otáčení sedadla kolem vlastní osy. Nabídka křesílek je vždy spojená některým prvkem z dalšími díly nábytku, jako je televizní stolek, nebo konferenční stolek. Na fotografiích pak můžete získat představu "jak sestavit nábytek" do harmonického celku. V hlavní roli křesílko.

 

                                         

 

 

Moderní čalouněné pohovky

Známe to skoro všichni. Čekáme návštěvu, ale jak těch pár dní vyřešit náhradní spaní? Hlídá vám děti babička a někdy potřebujete aby zůstala na noc? Jako velmi elegantní, nenásilné řešení je pohovka, která zase naopak ve složeném stavu může poskytnou praktické místo k sezení. Po rozložení na postel možná mnohé z vás překvapí velká plocha na spaní, která je jak klasické lůžko pro jednu osobu 192x110 cm.

Pohovku s možnosti rozložení na postel představujeme v kategorii bytových doplňků do obývacího pokoje. Ale fantazii se meze nekladou a pokud chcete, samozřejmě ji můžete umístit kamkoliv. Třeba právě do dětského pokoje a když je složená, mohou se děti v pohodlí dívat na televizi. Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu. Pro výrobu zvolil materiál polyester a kov.

 

                                                         

 

"Chytrý nábytek" od Alda

Naši pravidelní zákazníci už ví, že portál Alda se vyznačuje nabídkou multifunkčního designu. Nábytek Aldo se vám snaží pomáhat při řešení nedostatku místa v dětském pokoji, ale i dalších interiérech. Rozkládací nábytek s možností opětovného složení na malý rozměr je celkem běžnou záležitostí v naší nabídce. Věříme, že i pohovka přijde mnohým z vás k užitku. A pokud toužíte po rozkládací pohovce v jiném odstínu, ani to není problém. Stačí si v kategorii bytových doplňků jen vybrat.