0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Čalouněné křeslo Cosenza 99805088

Výrobce: IL
Kód: IL009-2015
11 327 Kč
Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 62 cm
Šířka: 66 cm
Hloubka: 92 cm
Nosnost: 120 kg
Hmotnost: 18,5 kg
Materiál: polyester, látka, borovice
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: šedá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Designové čalouněné křeslo

V nabídce nábytku najdete i "kousky", které můžeme označit za designové. Co si ale pod tímto pojmem představit? Je to nábytek, který je něčím originální, netypický a určitě odpovídá nejnovějším trendům ve světě bydlení. A mezi takový nábytek můžeme zařadit i čalouněné křeslo z kolekce Cosenza, které představuje německý výrobce. Čalouněné křeslo má netradiční tvar, velmi netypické čalounění či řekněme potahovou látku a samozřejmě jelikož se jedná o designový nábytek, nechybí ani vysoká kvalita a detailní zpracování. Křeslo můžete využít jako designový doplněk v obývacím pokoji, ložnici, nebo jako jídelní židli u velkého stolu v jídelně. Křeslo je koncipováno také tak, aby poskytlo maximální pohodlí. Proto je čalounění silné, nechybí opěrky rukou a i opěrka zad je širší, než třeba bývá u klasické jídelní židle. Čalouněné křeslo jako dekorace působí velmi impozantně, ostatně jak sami můžete posoudit na přiložených fotografiích.

 

Německý výrobce klade velký důraz na kvalitu i detailní zpracování už s ohledem na vysokou pořizovací cenu. Dodání křesla v dílech bez nutnosti montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.