Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Bytové doplňky značky Helderr

Na nábytku Aldo najdete celou škálu nejen bytových doplňků, ale i značek. Některé z nich samozřejmě ke koupi, některé z nich chceme jen přiblížit českému trhu, i když je v nabídce nenajdete. Snažíme se totiž v našich článcích také inspirovat, nejsme pouze portálem, který prodává. A jsme rádi, že naše články mají stále větší odezvu od vás, našich zákazníků, či jen čtenářů. Takže dnes o těch nejvíce praktických doplňcích, které jsme pro vás našli a myslíme si, že velmi zpříjemní vaše bydlení. S námi z vaší komfortní zóny vůbec nemusíte vystupovat.

Když není místo na psací na stůl

Máme pro vás řadu nejrůznějších bytových doplňků, které tento problém vyřeší. jako například právě tento unikátní design polohovatelného stolku, kde můžete i z pohodlí obývacího pokoje, ale třeba také ložnice, v klidu pracovat na svém laptopu. Stolek nabízí podpěru na laptop, takže vám nespadne a polohu pracovní plochy si nastavíte jak vy potřebujete. Můžete i do vodorovné polohy. Samozřejmě, že stolek lze využít i k rychlému občerstvení, nebo když rádi sledujete televizi při večeři. Zkrátka možností je celá řada. 

 

    

 

Když není místo na jídelní sestavu

Industriální design a především svoboda v bytovém designu dovoluje při vybavení interiéru vše. A my vám na ilustračních fotografiích navíc představujeme, že návrhy jsou elegantní a funkční. Barový stůl využijete v kuchyni, jídelně, obývacím pokoji jako doplnění interiéru, ale také v kanceláři. A především je skladný a zabere minimum místa. A v nabídce najdete také řadu velmi malých jídelních stolečků.

    

Když není místo v koupelně

Málo místa v koupelně? Využijete prostor na maximum. V každém případě hodně povedený "kus" nábytku, který je velmi praktický a díky kterému můžete využít zbytečně prázdný prostor. A máme na mysli zbytečně prázdný prostor nad toaletou, nebo pračkou. Navíc a věříme, že nám dáte za pravdu, jedná se o koupelnový regál velmi originální, v trendy a v posledních měsících velmi oblíbeném industriálním designu. Hezké, praktické a za příjemnou cenu, není tedy co řešit. Na ilustrační fotografii uvádíme všechny detailní rozměry a tak stačí už jen změřit vaši toaletu, nebo pračku, jestli je i pro vás tento šikovný regálek se skříňkou vhodný. 

    

Věříme, že dnes jsme vám udělali radost a možná i převedli na nápad, jak využít prostor na maximum. Nejrůznějších vychytávek je daleko více a my věříme, že život usnadní. A v dalším povídání se samozřejmě budeme věnovat i jiným interiérům ve vaší domácnosti, které možná také volají po úspoře prostoru.