Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Bytové doplňky v dětském pokoji

Dětský pokoj to není samozřejmě "jen" dětský nábytek jako takový. Dětský pokoj to je také nepřeberné množství bytových doplňků a dekorací. Můžeme vlastně dekorace rozdělit na dvě základní skupiny. Dekorace opravdu pouze pro zpříjemnění interiéru dětského pokoje bez dalšího využití a dekorace, které mají v jistém smyslu také nějaký význam. Můžete je prakticky využít. Jsme pro dekorace, které nejen interiér dětského pokoje ozvláštní, ale jsou i k užitku. A takové dekorace najdete v nabídce na portále Nábytek Aldo. V dnešním článku vám rádi představíme bytové doplňky o kterých můžeme říci "za málo peněz hodně muziky". Oblíbené jsou dětské postele s tabulí na psaní třeba, ideální doplněk pro předškoláky.

 

Dětská postel Lucy s tabulí na psaní    

 

Dětský nábytek na hraní, úložné boxy

Příkladem dětského nábytku na hraní může být právě sestava Kiddy. Jak vidíte na fotografii, sestava je na pohled velmi příjemná, zmenšenými rozměry nezabere příliš z drahocenného místa v dětském pokoji a především, děti si na omyvatelnou desku stolečku můžou malovat. A to pořád, staré kresby stačí setřít vlhkým hadříkem. Sestava se našim zákazníkům líbí a stala se velmi oblíbenou především pak také díky velmi nízké ceně. Nabídka designem podobných sestav je široká, můžete vybírat v mnoha odstínech.

 

   

 

Praktickým pomocníkem v dětském pokoji mohou být také barevné taburety, které díky výztužím nabízejí místo k sezení, ale s úložným prostorem. Přitom jsou taburety vyrobeny z látky, tedy nemůže dojít ke zranění dítěte. Máme na mysli především sourozence, které určitě napadne po sobě taburety házet. Ale v tomto případě se nemusíte bát. Taburety jsou lehké, navíc tím nabízejí snadnou manipulaci v případě potřeby přemístění. A kdyby jste taburet nepotřebovali, nebo si taburet chtěli někam převézt, stačí jednoduše složit.

 

Bytové doplňky mohou rozveselit dětský pokoj

Především pak díky sytým odstínům. Stačí pořídit několik levných látkových boxů z kolekce New York a dětský pokoj bude vypadat zcela jinak. Můžeme říci vesele. Nebojte se v dětském pokoji sytých barev ani pestrobarevnosti, do dětského pokoje to patří.

 

                                    

 

Příjemná na bytových doplňcích je samozřejmě pořizovací cena. Pokud ještě zvolíte takové doplňky a dekorace, které jsou nejen příjemné na pohled, můžete jen získat. Dětský pokoj vás ve finále můžete stát daleko méně peněz. Nejrůznější taburety s úložným prostorem mohou nahradit dětskou komodu, nebo lze za velmi nízké pořizovací náklady pořídit regál Cadore, do kterého umístíte látkové boxy v odstínech dle daného interiéru. Řešení se nabízí celá řada. V letošním roce se budeme snažit stále častěji zařazovat další dostupné doplňky, které nejen dětem, ale i vám rodičům snad udělají radost. Buďte barevní a "in" s nábytkem Aldo.