Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Bytové doplňky, praktické i hezké doplnění interiéru pro dět

Bytové doplňky jsou v mnoha případech velmi podceňovanou kategorií a přitom za velmi nízkou pořizovací cenu můžete díky doplňkům zcela změnit interiér. Bytové doplňky jsou přitom v nabídce do všech interiérů, od dětského pokoje až po ložnici či obývací pokoj. Co je vlastně myšleno bytovými doplňky? A nepleťme si bytové doplňky s dekoracemi. Mezi těmito dvěma skupinami je velký rozdíl. Dekorace jsou opravdu jen pro parádu, ale bytové doplňky při jejich správném výběru mohou daný interiér oživit i při jejich praktickém využití. Dnešní povídání bude o tom, co vlastně bytové doplňky jsou a jaká je jejich aktuální nabídka na našem trhu. Možná budete důmyslným designem překvapeni. Dnes se budeme věnovat první skupině doplňků a to pro vybavení interiéru dětského pokoje.

 

Bytové doplňky do dětského pokoje

Do této kategorie především patří stylové úložné boxy s nejrůznějším motivem pro holky i kluky, dětské povlečení, nejrůznější taburety i praktické regály, které lze sestavit do nejrůznějších tvarů. Do bytových doplňků jsme však pro kategorii dětských pokojů zařadili také stolní lampy, nebo stropní svítidla. Najdete i nabídku koberců, které designem korespondují s dalším nábytkem pro vybavení dětského pokoje. Díky nabídce těchto bytových doplňků můžete docílit vybavení interiéru dětského pokoje tak, jak je uvedeno na našich ilustračních fotografiích.

 

    

 

Vše co v návrhu dětského pokoje vidíte, můžete pořídit. Koberec, dětské povlečení, stolní lampu, stropní osvětlení. Příjemné je to, že vše je navrženo profesionálními designéry a tak se k dětskému nábytku hodí. Návrh dětského pokoje se vším všudy, včetně bytových doplňků pouze přenesete do vašeho reálného interiéru. A samozřejmě nemusíte pořizovat vše, díky nabídce samostatných dílů si vyberete pouze to, co opravdu budete potřebovat.

 

Harmonický interiér tedy docílíte pořízením také bytových doplňků. Navíc ušetříte čas a také nemusíte složitě přemýšlet, zda se daný doplněk do interiéru pokoje k dětskému nábytku hodí. Máte navrženo přímo od designéra a ten asi ví co ano či ne. Musíme ale říci, že mezi nejoblíbenější bytové doplňky do dětského pokoje patří nejrůznější úložné boxy. Snad každý rodič totiž zápasí dříve, nebo později s nedostatkem úložných prostorů. Úložné boxy jsou cenově dostupné, jejich využití je možné i jako taburetů k sezení a navíc velmi oživí, rozzáří interiér.

 

    

 

Úložné boxy s nejrůznější tématikou děti milují. malé i ty větší. Tyto boxy v podstatě využijete i jako dekorace, můžete jejich tématiku spojit s dětským povlečením, obrazem apod. Motiv Paříže, Londýna je všeobecně znám a dekorací k těmto boxům najdete široký výběr. Tímto způsobem docílíte tematického dětského pokoje, který je harmonický a ne chaotický, kdy každý doplněk či dekorace má jiný námět. A to vše opravdu za zanedbatelnou pořizovací cenu. Bytovými doplňky a dekoracemi tak můžeme i levnější dětský nábytek v interiéru pokoje dětí posunout o příčku výše. Nepodceňujte tyto malé drobnůstky při zařizování interiéru dětského pokoje.