Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Bytové doplňky, kterým neodoláte

V kategorii bytových doplňků, se díky nabídce německého výrobce, s kterým jsme začali spolupracovat, mnohé změnilo. V jeho unikátních kolekcích nenajdete doplňky do všech interiérů na ozdobu, ale velmi praktické, které nabízí až neuvěřitelné využití. Například látkové boxy, kterými můžete vyplnit regály a navíc v nejrůznějších barvách. A především pak, tato kategorie nabízí vše za velmi nízké pořizovací náklady.

Praktické regály pro děti i pro dospělé

V nabídce najdete několik typů regálů, které nabízejí bílý odstín. Do nich dle toho, jakou barvu boxů vyberete určíte, zda bude ozdobou a doplněním interiéru dětského pokoje, nebo obýváků. Základ je stejný, mění se pouze barvy úložného prostoru. Můžete také ale každou barvu vybrat jinou, nebo boxy mohou být v trendy provedení bílo černém. Navíc látka pro boxy je velmi snadná na údržbu. Stačí lehce oprat. A pokud se vám některá z barev boxů již nelíbí, stačí box jednoduše složit a někam z dosahu očí schovat, či využít v jiné místnosti.

 

      

 

Jak sami můžete vidět na uvedených fotografiích, doplňky opravdu nejsou jen ozdobou, ale efektním, velmi praktickým produktem. Od počátku zařazení do naší nabídky se staly velmi oblíbené, především pro vybavení interiéru dětí. Důvod je prozaický. Široká paleta odstínů.

Mezi dalšími nejrůznějšími doplňky můžete také najít velmi praktické stolečky, které slouží jako taburety, servírovací stolky do kuchyně i obýváků. Takže výhodou této nabídky je rovněž široké spektrum využití. Jednoduše můžete přenášet a využívat zrovna tam, kde potřebujete. U některých produktů v nabídce tak byl pro nás problém, kam vůbec danou věc a její použití uvést. Jelikož doplňky německého výrobce jsou zkrátka pro nás všechny, malé i velké.

 

    

 

Věříme, že netradiční designy spolu s pověstnou kvalitou německého výrobce za více než dostupnou cenu, i vás osloví. Opravdu je nabídka pestrá a je z čeho výbirat. Fotografie také bezesporu stojí za inspiraci při zařizování vašeho interiéru, jelikož němečtí designéři mívají velmi praktické nápady a řešení bydlení.