Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Bytové doplňky, které mění interiér

Zařídit jakýkoliv interiér daným nábytkem je jedna stránka věci. Pak jsou ale ještě na řadě bytové doplňky a dekorace, jejichž význam je často podceňován. Přitom vhodně zvolené doplňky a dekorace mnohdy mohou zcela změnit ráz daného interiéru. Setkáváme se také často s názorem, že bytové doplňky jsou nepraktické, zbytečné vyhazování peněz. Ale opak je pravdou. V naší nabídce představujeme bytové doplňky, které vám mohou být také velkým pomocníkem. A samozřejmě také bytové doplňky, které mají "jen" ozdobný charakter. V každém případě si myslíme, že nabídka bytových doplňků do všech interiérů stojí za inspiraci.

Bytové doplňky a dekorace do dětského pokoje

V dětském pokoji se fantazii meze nekladou. Je to jeden z mála interiérů, kde si můžeme dovolit spousta barev i pastelových. Také naše nabídka bytových doplňků do dětského pokoje je velmi pestrá a nápaditá. Největší oblibu si získaly hrací deky pro miminka a dětské křesla v podobě velkých plyšáků. Největší nabídku doplňků pro děti přináší do naší nabídky belgický výrobce dětských potřeb značky Noukie´s.

 

      

 

Dětská křesla v podobě velkých plyšáků si vaše batole zamiluje. Ale jak jistě všichni rodiče vědí, z počátku miminko k sezení potřebuje opěrku, jelikož se teprve sedět učí. Plyšové křeslo je tak nejen praktické, ale může být i velmi milou ozdobou dětského pokoje. V pozdějším věku si dítě s plyšovým křeslem může hrát a může být jeho kamarád až do zahájení školní docházky.

V nabídce dekorací do dětského pokoje však najdete i lampičky v podobě nějakého zvířátka, nebo koberečky, které mají dekorativní charakter. Nabídku jsme pro vás připravili tak, aby jednotlivé dekorace mezi sebou tematicky souvisely. Můžete tak mít v jednom interiéru hračky v podobě plyšových oslíků, křesílka, samolepky, deky, povlečení apod. Vše příjemně harmonické a na sebe vzájemně navazující.

Bytové doplňky do obývacího pokoje

Do této kategorie jsme zařadili můžeme říci všeho chuť. Servírovací stolky, praktické taburety k sezení s úložným prostorem, nebo samostatná čalouněné křesla spíše jako ozdobu interiéru obývacího pokoje. Mezi velmi oblíbené se také zařadily stylové dekorace v rustikálním designu, které nabízí opravdu po jejich umístění v obývacím pokoji změnu celého interiéru.

 

       

 

Bytovými doplňky se však také rozumí police, zrcadla či menší regály, do kterých lze třeba umístit látkové boxy. Velké oblibě se v této kategorii těší servírovací stolky, které se po dlouhých letech opět vrací do našich domácností. V obývacím pokoji nejčastěji volíme, především pak když máme malý interiér, bytové doplňky spíše praktické. A tak i když si pořídíte netradiční taburet jaký představujeme na fotografii, přeci jen není jen na ozdobu, ale využít ho lze samozřejmě k sezení. Při výběru doplňků se nebojte barev, které by však měly nějak souviset s daným vybavením místnosti. Není nic zábavného na interiéru a to nejen obývacího pokoje, kde je vše v jedné barvě, v jednom tónu.

 

Praktické bytové doplňky do kuchyně

Mezi nejčastější bytové doplňky do kuchyně rozhodně patří pomocné stolky ke kuchyňské lince, nebo skříňky na mikrovlnou troubu či jiné kuchyňské skříňky, které mají doplnit chybějící úložné prostory stávající kuchyně. V nabídce však najdete také nejrůznější dřevěné boxy na uschování potravin.

 

       

 

Nabídka pro tuto kategorii je rovněž velmi široká a je to také jediná kategorie doplňků, které nejsou určeny pouze k ozdobě interiéru kuchyně, ale jsou ryze praktické. Troufáme si tvrdit, že řada doplňků opravdu dokáže velmi dobře vyřešit také práci v kuchyni, především pak když připravujeme jídlo. Stolky jako pomocníci v kuchyni jsou na kolečkách, lze je tedy přemisťovat tam, kde zrovna potřebujeme.

 Nepodceňujte bytové doplňky, které vám mohou vaše bydlení nejen zpříjemnit, ale mohou také pomoci. Bytové doplňky se snažíme nabízet také za velmi příjemné ceny, aby cena odpovídala tomu, že se jedná o doplnění interiéru, ne vybavení interiéru.