Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Bytové doplňky do všech interiéru

Chceme se i dnes s vámi podělit o dojmy, z nových originálních bytových doplňků, od nikoho jiného, než opět německého výrobce. Kvalitu těchto výrobků, už zaručuje samotný výrobce svou známou precizností a stále častěji nás překvapuje neskutečnými, originálními designy. Některé z nich, vám dnes představíme.

Bytový doplněk - sada boxů 85590120

 

Originální úložné prostory


Už z fotografie je patrné, že německý výrobce u těchto úložných boxů, čerpal inspiraci designu na poště. Příjemný a velmi originální design, kdy se ptáme, na co všechno ještě německý výrobce při svých návrzích nepřijde. Jak jsme se již zmínili, kvalita je a vždy byla prioritou po mnoha desetiletí a proto nás už ani nepřekvapuje, ale právě design je to, co překvapuje stále. Pokud nechcete pořizovat do jakéhokoli interiéru komody, pak vám nabízíme jednu z možností, jak velmi originálně vyřešit úložné prostory pro nejrůznější předměty. Použitým materiálem je mdf deska, která patří k velmi kvalitním a navíc rohy jsou opatřeny kovovými kryty, které mají stejnou funkci jako například abs hrany. Cena je uvedena za oba boxy. I druhý návrh, v podobě originální truhly, který řadíme tak zvaného "industrialního designu", vám zajistí rovněž mnoho úložných prostorů. Další netradiční kus nábytku pro ty z vás, kteří milují originální interiéry.

Bytový doplněk - truhla 85590110

 

Originální sedací nábytek

Pokud hledáte opět něco originálního, jen tak, na možné posezení, ať už v dětském, či obývacím pokoji, máme pro vás nové návrhy taburetu. Najdete je na našem portále v kategorii bytových doplňků, nebo pod dětským nábytkem jako dětské potřeby. I zde čerpal německý výrobce inspiraci designu na poště, ale my vám představíme, látkový taburet Route, jehož potahová látka je vyrobená z recyklované džínsoviny, pod názvem denim. Velice originální a trendy design, který osloví jak malé, tak i velké zákazníky. Ale největší úspěch má samozřejmě u "náctiletých", kterým v interiéru pokoje udělá opravdovou parádu. Jak můžete vidět na následující fotografii, design je opravdu nevšední a především kvalitní.

Látkový taburet Route 66 – 86300010

Bytové doplňky udělají v interiéru mnohdy kouzla. Stačí originální doplněk a interiér dostane zcela jinou tvář. Dopřejte svým moderním interiérům, designově nové doplňky od německého výrobce.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.