Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Bytové doplňky do všech interiéru

Chceme se i dnes s vámi podělit o dojmy, z nových originálních bytových doplňků, od nikoho jiného, než opět německého výrobce. Kvalitu těchto výrobků, už zaručuje samotný výrobce svou známou precizností a stále častěji nás překvapuje neskutečnými, originálními designy. Některé z nich, vám dnes představíme.

Originální úložné prostory


Už z fotografie je patrné, že německý výrobce u těchto úložných boxů, čerpal inspiraci designu na poště. Příjemný a velmi originální design, kdy se ptáme, na co všechno ještě německý výrobce při svých návrzích nepřijde. Jak jsme se již zmínili, kvalita je a vždy byla prioritou po mnoha desetiletí a proto nás už ani nepřekvapuje, ale právě design je to, co překvapuje stále. Pokud nechcete pořizovat do jakéhokoli interiéru komody, pak vám nabízíme jednu z možností, jak velmi originálně vyřešit úložné prostory pro nejrůznější předměty. Použitým materiálem je mdf deska, která patří k velmi kvalitním a navíc rohy jsou opatřeny kovovými kryty, které mají stejnou funkci jako například abs hrany. Cena je uvedena za oba boxy. I druhý návrh, v podobě originálního servírovacího stolku, který řadíme do tak zvaného "industriálního designu", vám zajistí rovněž mnoho úložných prostorů. Další netradiční kus nábytku pro ty z vás, kteří milují originální interiéry.

 

      

 

Originální sedací nábytek

Pokud hledáte opět něco originálního, jen tak, na možné posezení, ať už v dětském, či obývacím pokoji, máme pro vás nové návrhy taburetu. Najdete je na našem portále v kategorii bytových doplňků, nebo pod dětským nábytkem jako dětské potřeby. I zde čerpal německý výrobce inspiraci designu na poště, ale my vám představíme, látkový taburet Route, jehož potahová látka je vyrobená z recyklované džínsoviny, pod názvem denim. Velice originální a trendy design, který osloví jak malé, tak i velké zákazníky. Ale největší úspěch má samozřejmě u "náctiletých", kterým v interiéru pokoje udělá opravdovou parádu. Jak můžete vidět na následující fotografii, design je opravdu nevšední a především kvalitní.

 

    

 

Bytové doplňky udělají v interiéru mnohdy kouzla. Stačí originální doplněk a interiér dostane zcela jinou tvář. Dopřejte svým moderním interiérům, designově nové doplňky od německého výrobce.