Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Byt v bílém rustikálním stylu

Na našem portále nábytku Aldo, v kategorii rustikální nábytek, najdete opravdu originální kousky nábytku v rustikálním stylu. Ať už se jedná o samostatné segmenty, nebo celé sestavy, naši výrobci nabízejí opravdu široký výběr. Našimi předními dodavateli jsou francouzští, nebo dánští výrobci. A že si můžete zařídit celý byt v rustikálním stylu, Vám dnes v malé ukázce tohoto originálního nábytku představíme.

 

Obývací pokoj


Obývací pokoj Elise, to je opravdu francouzská elegance. Kolekce Elise, nabízí na výběr různé druhy komod, televizních i konferenčních stolků, nebo vitrín. Materiál této kolekce je borovice, která je velmi pečlivě ošetřena a hladce opracována, do transparentní bílé pro zachování viditelnosti struktury dřeva. Jeden z hlavních atributů kolekce, je zaměření na detail, v podobě velice kvalitně propracovaných mosazných úchytek.

Obývací pokoj Elise

 

Jídelna

Jídelnu si můžete zařídit ve stejném stylu, jako obývací pokoj, což kolekce Elise nabízí. My Vám představíme jídelní sestavu HC3C, od dánského výrobce, vyrobenou z velmi kvalitního materiálu, dřeva mahagon v netradičním stylu. I u této sestavy, příjemný bílý odstín, pak celé jídelně dodává patřičnou eleganci v rustikálním stylu. Dánský výrobce nabízí k výběru další samostatné díly, jídelnu můžete vybavit v případě potřeby také komodami, kredenci apod.

Jídelní sestava HC3C

 

Ložnice

Dánský výrobce překvapuje také netradičním designem i v případě nabídky ložnic. Mezi velice luxusní nábytek s velkou elegancí, můžeme zařadit sestavu Nova, která se řadí do kategorie luxusního nábytku, ale především materiál, masiv, konkrétně kvalitní dřevo mahagon s vysokým stupněm tvrdosti. Kvalita dřeva tak ovlivňuje skutečné vlastnosti jednotlivých dílů v sestavě ložnice. Rovněž i tu této kolekce, můžete jednotlivé díly nábytku pořídit i samostatně.

Ložnice Nova - sestava 160

 

Předsíň

Ano i tato místnost, která je malou vizitkou našeho bydlení, může být zařízená v rustikálním stylu. Sestava, kterou Vám nabízíme na poslední fotografii, je pouze jednou z mnoha možností zařízení předsíně, dánský výrobce rovněž představuje předsíňové stěny v jednom díle a to vše vždy ve velmi vysoké kvalitě, díky použitému materiálu, kterým je dřevo mahagon. Také proto jsme do nabídky předsíní a samostatných dílů nábytku do předsíně zařadili, můžeme říci luxusní nábytek od dánského výrobce.

Nábytek do předsíně Halifax

Z nabídky dánského výrobce si můžete vybrat do každého interiéru samostatné díly, můžete si teda sestavit tedy kompletní interiér obývacího pokoje, jídelny, ložnice, nebo předsíně. Dánský výrobce nabízí další díly nábytku z dřeva teak, pro náročné klienty, kteří upřednostňují kvalitu před cenou.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.