Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďte originální s nábytkem Aldo

Naši stálí zákazníci ví, že náš portál se po mnoho let, kromě nabídky klasického nábytku do všech interiérů, soustředí také na nové trendy. Design nás baví. A tak můžete na našich stránkách najít značkový nábytek německého výrobce, značkový nábytek francouzského výrobce, nebo nábytek z kategorie industrial design od německého výrobce. Všichni jmenovaní výrobci přinášejí nabídku, která je něčím zajímavá, netradiční a originální. Nápady designérů jsou v mnoha případech až k neuvěření. Dnes bychom vám rádi představili nové kolekce pro rok 2014 posledního jmenovaného, německého výrobce, pro netradiční rustikální nábytek, ale ve zcela novém bytové aranžaci, zmiňovaný industrial designal. Co vám tedy pro letošní sezónu nabízíme?

 

Industrial design do kuchyně a jídelny

Nabídka jídelních stolů je pro letošní kolekci velmi široká. Soustředí se na působivý design nejen daným provedením, ale rovněž použitými materiály. Pro desky stolu bylo v mnoha případech použito dřevo mango které, jak možná někteří z vás ví, má velmi krásný několikabarevný povrch. Dřevo je vždy ve spojení s kovem a výsledný efekt můžete sami posoudit na naši ilustrační fotografii.

 

     

 

 

Příjemné je také, že vše co na fotografii, návrhu interiéru vidíte, v naší nabídce najdete. Od jídelních židlí až po komody, některé bytové doplňky. Kategorie industrial designu ale není jen o příjemném, působivém nábytku. Na vysoké úrovni je rovněž kvalita. Proto také nábytek z této kolekce může vytvořit příjemný interiér v restauracích a kavárnách. Dřevo mango nabízí vysoký stupeň tvrdosti a tedy vysokou mechanickou odolnost. Kov zase jako materiál je téměř nezničitelný. Industrial design se nám moc líbí a jsme rádi, že německý výrobce patří mezi naše obchodní partnery. Také pro jeho nabídku dětského nábytku z masivu za velmi příjemnou cenu, která již druhým rokem patří k velmi vyhledávaným.

 

    

 

Industriální design do každé místnosti

Nabídka je opravdu velmi široká, čítá několik desítek dílů a to opravdu není zdaleka ještě vše, co v naší nabídce najdete. Návrh kanceláře prostřednictvím spojení kolekcí Manchester, Russel a Rustic, dává pouze na jedno místo několik typů nábytku, které k sobě ladí, mají identické odstíny, materiál či jiným způsobem k sobě patří. Kvalitní zpracování, rychlé dodání.

Tradiční pro tento design kontrastní spojení odstínů přírodního dekoru s černouČerný odstín v řadě produktů představuje tradiční materiál pro industriální design a tím je kov. A co není z kovu je vyrobeno z kvalitní mdf desky, přírodní odstíny z laminátu. Minimalistické, jednoduché linie vždy doplněné některým z originálních kovových prvků a široký výběr dílů, které vás rozhodně, stejně jako dostupná cena, osloví. Vyberte si z nabídky našich industriálních designů v exkluzivním zastoupení od francouzského výrobce. Nábytek Aldo, to je vždy nabídka těch nejvíce trendy záležitostí, s nábytkem Aldo vždy bude váš interiér osobní záležitostí.

 

      

 

Velkou expanzi zaznamenal industrial design v minulém roce ve Spojených státech. A Nábytek Aldo je velmi rád, že tyto díly originálního nábytku můžeme našim zákazníkům představit také u nás. Dále se budeme snažit přinášet nové a nové nápady, hledat pro vás netradiční designy. Pokud jste milovníci nových designů, ale samozřejmě i těch klasických, u nás můžete najít něco nového každý den. Stačí sledovat naši kategorii novinky o nábytku. Každý den přidáváme hned několik nových kolekcí pro vás. Od velmi levných, až po finančně náročnější, značkový nábytek.