Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Botník, předsíňová stěna Easy 800

Výrobce: PRS
Kód: PRS00181-2017
9 253 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: dub brooklyn
Výška (cm): 196,5 cm
Šířka (cm): 144 cm
Hloubka (cm): 34 cm
Hmotnost: 85 kg
Počet balíků: 6 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Botník pro opravdu celou rodinu v podobě předsíňové stěny, možná změna pořadí skříněk

Pokud je vás více členů v domácnosti, určitě také máte problém s ukládáním bot. není zkrátka místo pro všechny. Francouzský výrobce přišel s nabídkou, jak váš problém vyřešit v podobě kolekce Easy, která nabízí celou řadu samostatných skříněk. Z těchto skříněk s nejrůznějším rozměrem a uspořádáním pak můžete sestavit botník, ale také celou předsíňovou stěnu. Je jen na vás, jak vysoký, široký a s kolika policemi bude váš botník. Skříňky, které jsou poskládány na fotografii v sestavě, lze pak mezi sebou vyměnit, levá část může být umístěná na pravou a podobně. Můžete si také v nabídce dílů v kolekci Easy vybrat třeba více skříněk s šatní tyčí, nebo naopak spíše skříňky s policemi a šuplíky. Volba je opravdu ve všem na vás. Tyto skříňky v nejrůznější podobě najdete v naší nabídce také jako sestavu stěny do ložnice místo šatní skříně, nebo jako regály a psací stůl v kanceláři a další a další možnosti. Cílem francouzského výrobce bylo představit levné řešení do všech interiérů nejrůznějších rozměrů. A to se povedlo. Materiálem je laminátová deska, dodání v dílech s nutností montáže dle návodu, která je v tomto případě velmi snadná.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.