Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Botník- opomíjený nábytek

Při zařizování interiéru se většinou věnujeme tomu, co považujeme za nejdůležitější a tak je v prvním plánu vybavena nejčastěji ložnice, kuchyně a také obývací pokoj. Až nakonec přicházejí na řadu „detaily“ typu osvětlení v předsíni, zrcadlo na chodbě, anebo třeba botník. Přitom poslední jmenovaný může v mnohém zpříjemnit vaše bydlení. A jak?

 

Uzavíratelný botník

Nemá smysl se věnovat předmětu činnosti botníku. Ten by měl jednoduše a pohodlně nabídnout uskladnění obuvi a to pokud možno takovým způsobem, aby případné nepříjemné pachy vzniklé např. kombinací potu a kůže zůstaly diskrétně skryty. Botník si zkuste pořídit uzavíratelný. Je to v mnoha ohledech elegantní řešení, ne každá obuv je po svém použití voňavým doplňkem a platí to zejména o obuvi sportovní. Navrhování botníku se mnoho designérů nevěnuje a i spotřebitel vnímá tento kus nábytku jako něco méně podstatného. Přitom pohodlně se obout není až zas taková samozřejmost, zejména pro lidi s nadváhou a nebo třeba pro zimní období, kdy kvůli péřovým bundám a několikavrstvým oděvům máme všichni tak trochu sníženou mobilitu.

 

     

Francouzský výrobce v kolekci Infinity představuje řadu nápadů pro vaší předsíň

 

Pohodlné a praktické řešení

Pohodlné a praktické je řešení botníku jako nízké komody – skříňky, na kterou si pak také můžete sednout a která tedy funguje současně jako lavička a jiného sedacího nábytku tak už není potřeba. A počítejte s tím, že každý používá minimálně tyto druhy bot: letní sandály, normální boty na jaro a podzim a také boty zimní, k tomu jistě jedny boty společenské a pak také ty na ven či do přírody. Celkem minimálně 5 párů bot pro jednu osobu, ale lépe počítat šest (ještě jedny sportovní ? ). Ve čtyřčlenné rodině je to tedy více než dvacet párů bot a to ještě nepřijela žádná návštěva.

 

   

 

Nejprodávanější předsíňová stěna na Aldo nábytek je od dánského výrobce. Předsíň představuje příjemný design a vysokou kvalitu danou materiálem dřeva mahagon. Předsíň patří do předsíňových stěn, což znamená, že předsíň nelze zakoupit po jednotlivých dílech, ale jako celou sestavu. Předsíň i když jako neměnná sestava splňuje základní podmínky pro ergonomii bydlení. Předsíňová stěna, vyrobena pouze v dezénu bílém se skládá z věšáku na šatstvo, šuplíku, komody, botníku a police. Předsíň se často nazývá okem do domu. Nepodceňujte tedy jejich funkci, možná pořízením takové sestavy budete sami překvapeni, jak lépe je pořádek v předsíni udržovatelný.