0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Botník Easy 800

Výrobce: PRS
Kód: PRS00180-2017
6 894 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 46 - 98 cm
Šířka: 217 cm
Hloubka: 34 cm
Hmotnost: 44 kg
Počet balíků: 3 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub brooklyn
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Sestava skříněk jako praktický botník pro celou rodinu

Kolekce Easy od francouzského výrobce představuje celou řadu samostatných skříněk, z kterých lze sestavit nejen botník pro celou rodinu a to v nejrůznější podobě, ale rovněž celou předsíňovou stěnu. Uvádíme jeden z příkladů možného sestavení a to botník Easy, který se skládá ze čtyř samostatných skříněk, jejíchž pořadí lze měnit. Můžete tedy skříňky mezi sebou různě zaměnit, třeba nejnižší skříňku na levé straně umístit na pravou stranu a podobně. Lze také díky široké nabídce skříněk mít zcela jiný typ botníku, vyšší, kratší, nebo naopak širší. Tento flexibilní způsob sestavování předsíňových stěn a botníků patří k velmi oblíbeným. Materiálem pro výrobu skříněk, botníků se stala laminátová deska, dodání v dílech s nutností montáže dle návodu, která je v tomto případě velmi snadná.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.