0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Botník Derby 7611MCHA

Výrobce: PRS
Kód: PRS00177-2017
6 277 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 197 cm
Šířka: 118 cm
Hloubka: 35 cm
Hmotnost: 67 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: světlý dub-bílá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Největší skříň na boty v nabídce, botník Derby, který překvapí velikostí úložného prostoru

Francouzský výrobce v letošním roce představil zcela unikátní, ojedinělou nabídku designů nejrůznějších skříní na boty, jak jsme zvyklí tyto díly nábytku na obuv označovat, botníky. Ale jedná se vůbec ještě o botník, který má každý z nás spíše v paměti jako malou skříňku? Spíše je vhodnější označení opravdu skříň na boty s ohledem na rozměry botníku jehož šíře je 118 cm a výška 197 cm. Součástí botníků je několik překvapivých elementů, jako například háčky pro zavěšení vysoké obuvi u šatní tyče, nebo tyč jednoduše využijete na kabáty. Pod skříní s šatní tyčí je malý botník s vyklápěcím mechanismem a pod ním další skříň na nejrůznější potřeby. Po levé straně je zase vysoká botník na několik párů obuvi, který rotuje kolem své osy a tak přístup k botám je velmi snadný. Tento botník je ideálním řešením pro vícečlennou rodinu, nebo i pro jedince, milovníky bot. Materiálem pro výrobu se stala laminátová deska, dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Botník Multifuction

Botník Multifuction

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
3 629 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.