Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Blíží se sezóna rustikálního nábytku

Často přemýšlíme nad tím, proč daný druh nábytku do různých interiérů pořizujeme třeba na jaře, nebo na podzim, nebo v zimě. Co nás k  tomu vede? To nevíme, v každém případě je jisté, že nejvíce se rustikální nábytek prodává v podzimních měsících, počínaje zářím. A letos se opravdu máte na co těšit, díky nabídce našeho nového výrobce, který nabízí nové designy a také velmi netradiční povrchovou úpravu v tzv. patině.

 

Ložnice z kategorie rustikální nábytek

 

Vyberte si svůj rustikální nábytek

Na našich stránkách si můžete rustikální nábytek vybrat v příjemných přírodních odstínech, ale také například barvu ekti, nebo bílou. Mezi nové netradiční povrchové úpravy patří indická patina, na fotografii, kde představujeme ložnice, nebo blílá patina v kombinaci s přírodním odstínem. Patina dodává rustikálnímu nábytku starší vzhled, o co přesně milovníkům rustikálního nábytku jde. Za zmínku také stojí úchytky ve stylovém provedení. Rustikální nábytek představujeme pro všechny interiéry, jeho umístění je pouze na Vás. A pokud nemáte dostatek prostoru, i samotný díl z kolekce rustikálního nábytku působí velmi originálně.

 

Rustikální nábytek - netradiční jídelna

 

 

Rustikální nábytek je "zdravý"

Ano, rustikální nábytek je v prvé řadě vyroben ze dřeva, ve většině případů borovice. Ta není ošetřena lakem, ale přírodními vosky, které rovněž patří ke zdravotně nezávadným materiálům. Rustikální nábytek tedy můžeme zařadit do kategorie ekologického nábytku a to v plné výši. A odoborníci na bydlení doporučují, abychom se přírodními materiály přeci obklopovali. Proč tedy nezvolit krásný, stylový nábytek z kategorie rustikálního nábytku? Mezi pro někoho velmi podstatné také patří fakt, že rustikální nábytek se nedodává v demontu, ale již smontovaný. Odpadává tedy pracná montáž. Rustikální nábytek Vám naši pracovníci přivezou a postaví v místnosti již smontovaný tam, kde jim ukážete. A z naší nové nabídky věříme, že milovníci rustikálu si jistě vyberou.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.