Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Bílý odstín v dětském pokoji

Ano, bílá je stále žádaná při vybavování dětského interiéru, pro nejrůznější kombinace doplňků, či barev na zdech dětského pokoje. Dětské pokoje v tomto odstínu najdete na našem portále v širokém zastoupení, ať už čistě bílé, nebo v kombinaci růžové, či modré barvy. Dětský pokoj v bílém provedení dodává dětem pocit čistoty.

 

                                    

 

Pokoje pro dívky

Opravdu typicky dívčí, romantický design, nabízí dětský pokoj z kolekce Liza. Dětský pokoj v nejoblíbenějším spojení barev mladých slečen, bílo-růžovém, nabízí vysokou kvalitu, která je podložena několika certifikáty jakosti. Nábytek má zakončení hran pomocí ABS systému, všechny hrany jsou také zaobleny, v sestavě dětského pokoje nenajdete ostrý roh. Design patří pod známou značku nábytku Gami. Příjemné na kolekci je také to, že si můžete vybrat jak všechny díly samostatně, tak můžete zvolit mezi dvěma velikostmi postele. Pro větší slečny pak bezesporu postel s prostorem na spaní 120x200 cm. Věříme, že francouzský výrobce vás svým návrhem designu příjemně překvapil a inspiroval.

 

    Dětský pokoj Snoop

 

Co stojí rovněž za povšimnutí, jsou nepravidelné kolečka na viditelných částech nábytku, které jim dodávají na originalitě. Co nás na této kolekci také zaujalo, je design regálu a zrcadlo, které nebývá až tak častým doplňkem v dětských pokojích slečen, ale ony si ho rády využijí, pro své parádění. Jako další, vám chceme představit dětský nábytek z kolekce Snoop, rovněž od francouzského výrobce, který toho nabízí opravdu hodně. Především pak několik variant dětské postele což nebývá tak časté. Opravdu si můžete vybrat ze tří druhů postelí a to klasickou postel se zásuvkami a policemi, multifunkční postel s vysouvacím psacím stolem, nebo dětskou patrovou postel, rovněž s psacím stolem. Jak vidíte, je opravdu z čeho vybírat. Další výhodou této kolekce je fakt, že si můžete vybrat také barvu a to základní bílou ve spojení s modrými liniemi a rázem máte pokoj pro chlapce. Sestavit dětský pokoj na základě výběru samostatných dílů, patří k nejoblíbenější formě nákupu u vás zákazníků.

 

Pokoj pro chlapce

Kolekce dětského nábytku Bomba, která je svým designem určená klukům, patří k oblíbeným, jelikož její díly k pořízení samozřejmě také samostatně, jsou velmi praktické. Návrh designu dětského pokoje je praktický a ještě působí velmi netradičně. Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a originální design, proto jeho kolekce patří k velmi úspěšným. Celá kolekce, je vyrobena z klasické laminátové desky, která je díky povrchové úpravě snadně omyvatelná a to je především v dětském pokoji pánů kluků velmi důležité. Nabídka dětských postelí, které jsou svým designem zaměřeny na kluky, malé závodníky, je velmi široká. A design postele ve tvaru formule, zkrátka závodního auta, kterou tento dětský pokoj nabízí, jistě osloví spousty malých, ale vsadíme se, že i velkých závodníků.

 

Oblíbené kovové postele New York     Dětská postel House

 

Pozitivně oceňujeme u výrobce také záměr, aby nejen postel, ale i další díly kolekce nebyly jen pro příjemné na pohled, ale jsou také praktické. A tak i přes dětský design dané díly splňují beze zbytku svůj účel, především pak velikostí, která je určená pro školáky a studenty. Netypické je na designu rovněž jeho barevné zpracování a úchytky. Posuďte sami na následující fotografii. Na našem portále najdete spousty dalších dětských pokojů v bílém odstínu a věřte, že je z čeho vybírat.