Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Bílý nábytek v dětském pokoji, elegantní interiér

Pokud jste se rozhodli pořídit vašemu dítěti či dětem do dětského pokoje bílý nábytek, určitě budete s výsledkem spokojeni. Bílý odstín je velmi vhodný pro vybavení dětského pokoje jak kluků, tak holek. Bílý nábytek lze využívat od narození dítěte až po jeho dospělost. Odstín je to navíc velmi elegantní a má také jednu velmi příjemnou vlastnost. Malé interiéry dokáže opticky zvětšit. Bílá je zkrátka jako volba dětského nábytku velmi oblíbená.

Dnes se tedy tomuto odstínu budeme věnovat. Představíme si několik návrhů, jak je možné bílým nábytkem dětský pokoj vybavit, jaké doplňky ano a ne, jaké jsou vhodné odstíny pro malbu stěn a co vlastně všechno v nabídce bílého nábytku najdete na portále nábytek Aldo. A není toho vůbec málo, představujeme klasické bílé dětské postele, nebo patrové postele, bílé komody, šatní skříně a řadu dalších velmi praktických doplňků pro vaše děti.

 

 Dětská postel Swan    Dětská postel Sleep

 

Bílý dětský pokoj jako celek

Pokud chcete mít všechny díly dětského nábytku bílé, pak je nejlépe vybrat si některou z nabízených kolekcí, aby byl nábytek také v jednotném designu. Jelikož je bílý odstín velmi oblíben, vznikla na našich stránkách dokonce samostatná kategorie bílé dětské pokoje pro holky, jelikož pravdou je, že bílou nejčastěji volíme právě pro dívky. Ale v této kategorii najdete kolekce, které jsou vhodné také pro vybavení dětského pokoje kluků, stačí změnit dekorace a výmalbu stěn, a rázem je dětský nábytek zcela jiný, interiér působí velmi odlišně. Nejlépe bude uvést příklad jedné kolekce Chic od španělského výrobce, kde jsme bílý dětský nábytek sestavili do dětského pokoje pro holku a na dalším obrázku tentýž nábytek jako dětský pokoj pro kluka.

 

Dětský pokoj Chic pro holku      Dětský pokoj Chic pro kluka

 

Rozdíl i za použití identického designu dětského nábytku je markantní. A můžeme říci, že bílý nábytek v obou uskupeních, návrzích, působí velmi příjemně a elegantně. Bílý odstín je tedy velmi vhodný i pro kluka, není pravdou, že je to odstín holčičí.

Bílé patrové postele

Pro patrové postele, které většinou pořizujeme z důvodu nedostatku místa v interiéru dětského pokoje, jsou v bílém provedení velmi dobrou volbou. Jak jsme zmínili již v úvodu, bílý odstín opticky zvětšuje interiér a tak dětský pokoj i když má malé rozměry, může poskytnout jejich uživatelům pocit prostoru a příjemných pocitů.

 

Patrová postel Matt pink, bílá    Patrová postel Bo1

 

Bílý nábytek dnes najdete u každého designu a tak vybavit dětský pokoj tímto typem nábytku není problém. Velmi často se také můžeme potkat s bílým nábytkem, který je doplněn dalším odstínem, zcela opačným a to černým. Ale velmi často se objevují například v kolekcích určených pro vybavení dětského pokoje holky kombinace odstínů bílé s růžovou. Od výrobců je to velmi prozíravé, jelikož jen růžový nábytek to by bylo asi už trochu moc. Také se nemusíte vůbec bát údržby bílého odstínu, je zcela stejná jako u každé jiné barvy. S ohledem na skutečnost, že dětský nábytek dnes, to je především laminátová deska můžeme říci, že údržba je vlastně velmi snadná.

Bílé doplňky v dětském pokoji

I těch je v nabídce celá řada. Velmi praktické jsou například regály a nejrůznější boxy. Najdeme také bílé police a nechybí ani dětské židle v bílém provedení. Pokud i zde chcete využít bílého odstínu, moc se nám líbí nápad německého výrobce, které nabízí bílé regály s látkovými boxy nejrůznějších odstínů. Látkové boxy tak můžete přizpůsobit dalším dekoracím v dětském pokoji. A jejich výběr je opravdu široký.

 

Dětský pokoj Amori

 

Lze například do regálu zvolit hned několik odstínů boxů, nebo dva různé odstíny, nebo jeden odstín, jako na poslední fotografii kde je znázorněn bílý regál je s růžovými boxy. Tedy řešení do dětského pokoje slečny.

 

Věříme, že jsme vás dnes inspirovali, pokud zvažujete pořízení bílého dětského nábytku pro vaši ratolest. V našem povídání jsme uvedli jen zlomek toho, co můžete na našich stránkách najít, bílý odstín je populární a tak jeho nabídka je velmi široká. A opravdu se nebojte pořízení bílého odstínu do dětského pokoje pro kluka, při správné volbě dekorací lze vykouzlit velmi příjemný interiér.