Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Bílý nábytek - trendy bydlení

Tak  jak podléháme módě co  se týče oblečení, není tomu jinak  i  ve světě nábytku. Hitem letošní sezóny se má stát dle odborníku na bydlení odstín bílé a to  v nejrůznějších provedeních. Mezi tzv. nejvíce "in" patří vysoký lesk, který se také často objevuje ve spojení s odstínem wenge, nebo švestka. Bílý odstín patří k hodně specifickému a ne každý z vás bílý nábytek přijme. Ano, nábytek působí můžeme říci velmi studeně, ale v moderním designu může také vytvořit zajímavé sestavy. Nábytek Aldo představuje bílý nábytek ve všech kategoriích od dětského nábytku až po rustikální nábytek.

 

 Designový psací stůl Rox white      Dětská postel Lanka

 

Bílý nábytek dětem

Nejčastěji pořizujeme bílý nábytek do dětského pokoje. Bílá barva, pokud interiér doplníme správnými bytovými doplňky, může být také velmi romantická. A v dětském pokoji pro právě narozené dítě, působí velmi čistě. Nabídka bílého dětského nábytku pro děti je na našem portále velmi široká.

 

Dětský pokoj Chic    Dětská postel Snoop

 

Vybrat si můžete jak celé sestavy dětského pokoje, tak samostatné díly dětského nábytku k jeho sestavení. V dnešní době, kdy vývoj technologie je na vysoké úrovni, nemusíte mít strach ani z toho, že nábytek bude špinavý, ušmudlaný. Povrchová úprava je omývatelná a nenáročná na údržbu, což v interiéru dětského pokoje je velmi důležité.

Bílý nábytek pro dospělé

Nábytek pro dospělé? Zde patří všechny kategorie nábytku. Obývací pokoje, ložnice, či kuchyně a jídelny. V tomto měsíci jsme vám představili novou, bílou úpravu rustikálního nábytku z borovice, tzv. bílá patina, který u vás zaznamenal velký úspěch. Bílá barva pro dospělé se však nejčastěji používá v ložnici a obývacím pokoji. Jídelna v bílém provedení, navíc v klasickém stylu, jak jsme již uvedli z kategorie rustikálního nábytku, působí designově velmi originálně. A samozřejmě moderní designy jsou neméně oblíbené.

 

Manželská postel Lanka    Rustikální ložnice Margaux white

 

Sledujte naší širokou nabídku nábytku, pokud jste příznivci bílé barvy, najdete spousty inspirace a nápadů na bydlení. Nábytek Aldo se snaží vždy nabídku nábytku také podřizovat módním trendům, které sledujeme.