Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Bílý nábytek do všech interiérů

Jsou kolekce, které nabízí široký výběr samostatných dílů pro vybavení téměř všech interiérů a v každém interiéru navíc působí velmi příjemně. Jednu takovou kolekci vám dnes představíme a především to, jak zcela odlišně může daný díl nábytku vypadat v dětském pokoji, studentském pokoji, ložnici, předsíni či kanceláři. A pořád se bude jednat o stejný design nábytku a odstín. Takové kolekce jsou pak velmi užitečné i při vybavování dětského pokoje více dětí, nebo ve velmi malém bytě typu 1+1 či garsoniéře. Tam, kde v jedné místnosti musíte spát a třeba i pracovat. Takovou kolekcí pak můžete vše velmi příjemně sladit, v dětském pokoji více dětí pak vyřešíte prostor dětí s velkým věkovým rozdílem kdy dětská postel i studentská postel mohou být identické. Nenarušíte tak celkovou harmonii v místnosti. 

 

Šatní skříň v dětském pokoji, studentském, ložnici i předsíni

A třeba ještě v kanceláři, nebo v obývacím pokoji. Díky designu všude krásně zapadne. Na několika fotografiích vám představíme nábytek, konkrétně třeba komodu v nejrůznějších typech interiérů. Ke komodě pak v identickém designu můžete pořídit i ostatní vybavení místnosti dle toho o jaký typ interiéru se jedná.

 

 

                                     Šatní skříň Aalborg

 

První fotografie představuje komodu jako součást předsíně či vstupní haly, kde můžete odkládat potřebné věci, respektive takové, které rádi odložíte hned při vstupu do domu. Na druhé fotografii je komoda ve spojení se zrcadlem a toto spojení může vytvořit toaletní stolek pro dospívající dívky třeba ve studentském pokoji. Na třetí fotografii je komoda součástí interiéru ložnice, tedy místnosti pro dospělé. Samozřejmě, že návrhů je daleko více, uvedli jsme alespoň tři velmi rozdílné typy umístění a to, jak vlastně jeden druh komody působí dle typu interiéru zcela odlišně.

 

Psací stůl s regálem pro děti i dospělé

Dalším velmi dobrým příkladem identického nábytku ale v rozdílných místnostech může být psací stůl s regálem. Působí velmi odlišně dle výmalby stěn a dekorací. I zde lze pořídit celou řadu dalších dílů nábytku pro možné vybavení celé místnosti. Chceme ještě upozornit také na důmyslnost designu, který nejvíce oceníte u psacího stolu. Ten nabízí kromě místa na psaní také nadstavec s úložným prostorem (vhodné řešení při nedostatku místa v malých místnostech), šuplíky a disponuje organizérem na psací potřeby. 

 

                                 Psací stůl Rox bílý

 

Patří k našim nejvíce trendy, designovým psacím stolům v nabídce a rozhodně také osloví možným způsobem sestavení nejen jako rohové varianty, ale i jako klasického stolu v jedné linii. Psací stůl v rohové variantě, psací stůl dle zásad ergonomie, kdy při práci budete mít vše po ruce. Kdy vaše práce bude s tímto psacím stolem lépe uspořádána. Psací stůl exkluzivně na našich stránkách z nabídky španělského designu v oblíbeném čistě bílém provedení. Pohodlí je základním stavebním kamenem pro úspěšnou práci, pro chuť strávit u počítače mnoho hodin. A pro ještě větší pohodlí a nádherný jednotný design, doporučujeme komodu z kolekce Rox v identickém odstínu, nebo třeba ve spojení bílé a světlého dubu.

 

Další možnosti bílého nábytku

Nábytek v bílém odstínu můžete využít třeba i v obývacím pokoji, nebo ložnici. Velmi hezky vypadá v provedení dětského pokoje pro tři děti s patrovou postelí. Patrová postel na fotografii s šuplíkem, který lze využít jako přistýlku. To znamená lze využít pro tři děti zároveň. Ložnice nabízí prostor na spaní pro jednu osobu, je tak řešením pro ty z vás, kteří žijí single a pro založení rodiny jste se ještě nerozhodli třeba z důvodu kariéry.

 

                                                    Dětská postel Sleep

 

Kolekci bílého nábytku  rádi doporučujeme z důvodu také poměru kvalita a dostupná cena. Každý z dílů nábytku je opatřen certifikátem jakosti. A samozřejmostí je všeobecně provedení nábytku do posledního detailu.