Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Bílý kancelářský nábytek v malém interiéru

V posledních letech i pro vybavení kanceláře dominuje bílý odstín. Především pak v malých interiérech, jelikož bílý odstín dokáže opticky danou místnost zvětšit. Pokud se chystáte k pořízení psacího stolu, regálu či nějaké komody pro vybavení kanceláře, nabídka na nábytek Aldo není vůbec malá. Vybrat si můžete v přehledných kategoriích ze samostatných dílů. Můžete tak z pohodlí domova vybavit malé i velké interiéry kanceláří. Také jen málokdo z nás disponuje samostatnou místností pro vybavení kanceláře a tak představuje designy, které jsou vhodné pro zařízení pracovního koutu třeba v obývacím pokoji. Začněme tedy vlastními návrhy a co nabízí dnešní trh.

Pracovní kout v malém interiéru

Pokud nemáte samostatnou místnost pro vybavení kanceláře a pracovat z domu či po večerech potřebujete, nabízí se problém vyřešit multifunkčním designem. Nabídka psacích stolů francouzského výrobce malé interiéry řeší velmi prakticky. Vybírat můžete psací stoly s regálem, za zmínku také stojí rohové psací stoly, které šetří místo, nebo může být psací stůl součástí obývací stěny.

 

Psací stůl Rox white      Psací stůl Shiro

 

Pokud potřebujete hodně úložného prostoru, velmi doporučujeme psací stoly jako na ilustračních fotografiích. Rohová varianta sama o sobě zaplní mnohdy zbytečně prázdný kout, stůl tak příliš nezasahuje do daného interiéru a úložné prostory jsou rovněž dostatečné. Dalším z návrhů je psací stůl, který je napojen na regál. Toto řešení nás velmi oslovilo, psací stůl je velmi netradiční, hezký a rovněž praktický. Regál lze umístit z které strany chcete. Pokud nemáte prostor ani na samostatný psací stůl, je na řadě řešení, kdy je stůl zakomponovaný třeba do obývací stěny, nebo stoly, které jsou zavěšeny na stěně a sklopí se pouze tehdy, když potřebujete pracovat.

 

Praktická stěna Pull up    

 

Nápad francouzského výrobce je opravdu unikátní. Psací stůl zabudovaný ve stěně sice nepatří k rozměrově velký, ale účel světí prostředky. K občasné práci na laptopu? Proč ne. Určitě je toto řešení lepší, než sedět u kuchyňského stolu. Navíc design je velmi moderní a úložné prostory ty v tomto návrhu opravdu nechybí.

 

Pracovna jako samostatná místnost

Pokud máte k dispozici samostatnou místnost pro zařízení pracovního koutu, pak vlastně není co řešit. jen správně vybrat nábytek tak, aby jste byli spokojeni. Na našich stránkách můžete interiér pracovny sestavit v podstatě ve velmi moderním designu, nebo v rustikálním designu. Nevýhodou se může zdát cena, určitě vybavení celé kanceláře vyjde dráž, než pracovního koutu.

 

Kancelářský nábytek Rox    Kancelářský nábytek Flexo

 

I zde je nabídka v bílém odstínu velmi široká, ale vybírat můžete také v jiných odstínech. Velmi oblíbené jsou u moderních designů sestavy z kovu a skla, ale ne každý je samozřejmě příznivcem těchto materiálů.

V neposlední řadě nezapomeňte na kvalitní kancelářskou židli a to platí samozřejmě jak pro pracovní kout, tak celou kancelář. Čím více za psacím stolem sedíte, tím větší by jste měli klást důraz na kvalitu židle. Dnes není problém najít kvalitní kancelářskou židli, navíc i za velmi dostupnou cenu. Změna je určitě za posledních několik let v nabídce odstínů. Pořídit kancelářskou židli v jiném odstínu než černém snad ani nešlo. Dnes je nabídka židlí opravdu pestrá a v odstínech na které si jen vzpomenete. Samozřejmostí, pokud máte hodně sedavé zaměstnání, by mělo být možné nastavení židle. Dnes lze nastavit nejen výšku sedáků, ale rovněž opěrek loktů, opěrky hlavy a v mnoha případech i dalších věcí. Látka či materiál by měl umožňovat cirkulaci vzduchu. Věříme, že naše nabídka kancelářského nábytku vás zaujme či alespoň příjemně inspiruje.