Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Bílé ložnice módní záležitostí i v letošním roce

Jste milovníky bílého odstínu? Přejete si zařídit ložnici v čistě sněhově bílém odstínu? pak je dnešní článek určený právě vám. Představíme vám novinky pro letošní rok, právě pro zařízení vaší ložnice. A tak ať už zvažujete ložnici novou, nebo chcete jen třeba vyměnit manželskou postel, inspirací je celá řada. Největší nabídku ložnic a to jak samostatných dílů, tak celých sestav, představuje francouzský výrobce. V bílém odstínu můžete pořídit jak velmi nadčasový design ložnice, tak třeba rustikální. V posledních letech však výrobci nábytku kladou největší důraz na maximální možné využití daného interiéru a tak je rok od roku design nábytku více funkční, důmyslný. Nábytek lze rozkládat, u postelí zase najdete rafinovaně skryté úložné prostory a velkým trendem jsou také nadstavce v záhlaví postele s led osvětlením. Pojďme si ale nejlépe prostřednictvím ilustračních fotografiích představit, co je v letošním roce nového.

Ložnice pro jednu osobu

Velkým trendem není jen bílý odstín, ale také ložnice v sestavě pro jednu osobu. Věková hranice pro zakládání rodiny se neustále posunuje výš a výš a tak přibývá mladých lidí, pro které by manželská postel byla zbytečně velká. Výrobci nábytku běžně již dnes nabízí postele s rozměrem místa na spaní 140x200 cm. Menší rozměr a důmyslný design nahrává mladým lidem především v tom, že většina z nich bydlí v podnájmech, respektive malých bytech a potřebují samozřejmě šetřit každým centimetrem. Pokud je zde nabídka postelí s menším rozměrem místa na spaní, s šuplíky a nadstavcem, rozhodně stojí za to si takovou postel pořídit. Do malého interiéru ideální.

 

                                                               Nábytek do ložnice - kolekce Gia

 

 

I když to tak na první pohled nevypadá, tak nadstavec v záhlaví postele nabízí opravdu velký prostor navíc. Po bocích postele můžete do nadstavce ukládat knížky, na nadstavci můžete umístit stolní lampu, nebo oblíbené dekorace či jiné potřeby. Díky posteli s nadstavcem nemusíte pořizovat noční stolky, co je velmi výhodné v případě, kdy po stranách postele není místo, jelikož vaše ložnice je úzká. Do malých interiérů, opravdu velmi malých, nebo v případě, že nechcete utrácet příliš velké částky za nábytek, však existuje celá řada dalších možností. Třeba místo skříně můžete pořídit věšákovou stěnu, která vás stojí rozhodně o polovinu méně.

 

Šatní skříň otevřená Suit white Max    Šatní skříň rohová, otevřená Suit white

 

Řešení, které vidíte na fotografii je opravdu velmi levné. Police, šuplíky a skříňky velmi flexibilní, vy sami rozhodujete o celkovém, finálním rozměru věšákové stěny. Jedinou vadou na kráse je snad jen to, že v takovém regálovém systému je třeba udržovat pořádek. Nelze zde zavřít dveře jako u skříně. Ale s ohledem na pořizovací cenu je to možná zanedbatelný problém.

 

Ložnice pro dva

Do ložnice pro dva už musíme počítat samozřejmě s větším rozměrem postele, klasický je pak rozměr místa na spaní 160x200 cm. Pro velké spáče a pro majitelé velkých bytů je ještě dostupná nabídka postelí v rozměru 180x200 cm. I do ložnice pro dva však nabízí výrobci nábytku celou řadu nejrůznějších multifunkčních řešení.

 

                                                                        Manželská postel s řadou úložných prostorů, nadstavcem Lanka white

 

Španělský výrobce začal představovat kolekce na příští rok a musíme říci, že se nám velmi líbí. Nejen moderní, minimalistický design, ale rovněž bílý odstín, který je tolik žádaný a do ložnic je jedním z nejvíce oblíbených. Pokud i vy máte malou ložnici tak musíte vědět, že bílý odstín je dobrá volba, jelikož dokáže opticky místnost zvětšit. Pokud je vaše ložnice menších rozměrů, manželská postel z kolekce Lanka vám kromě místa na spaní nabízí také nadstavec s policemi v jejím záhlaví, úložný prostor v přední části postele a sadu dvou hlubokých šuplíkůÚspora místa ve vaší ložnici značná. Samozřejmostí je v naší nabídce vždy rošt k posteli v ceně a doprava zdarma.

K manželské posteli lze v identickém designu pořídit rovněž další nábytek, jelikož bílý nábytek je snad v největším zastoupení na našich stránkách, nebo lze také postel pořídit v menším rozměru místa na spaní, ale i zcela odlišném odstínu. Možností je v kolekci Lanka celá řada, dokonce tyto unikátní postele pořídíte jako řešení místa na spaní pro vaše dítě.