0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Bílá komoda z masivu Cassala 8.1-20901555

Výrobce: IL
Kód: IL080-2015
4 282 Kč
Dostupnost:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 92 cm
Šířka: 66 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnost: 19 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: transparent bílá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Komoda z masivu může být originálním doplňkem interiéru

Kolekce nábytku z masivu Cassala v tradiční kvalitě německého výrobce patří k velmi oblíbeným hned z několika důvodů. Široký výběr samostatných dílů, který umožnuje sestavovat interiéry dle vlastních potřeb, materiál dřeva borovice a populární bílý odstín. V kolekci najdete i celou řadu komod, které se liší rozměry a vnitřním uspořádáním. Komoda z masivu, kterou nabízíme nyní patří k rozměrově nejmenším a je často využívána jako doplnění interiéru v jídelně, nebo obývacím pokoji. Nechybí ani stylové úchytky, které ostatně jako celkový design komody jsou s náznakem rustikálních prvků. z nabídky dílů kolekce nábytku z masivu Cassala lze sestavit interiéry dle vašich potřeb.

 

Komoda nabízí tradiční kvalitu německého výrobce, který klade důraz nejen na design všeobecně, ale také materiál. Německý výrobce používá zásadně dřevo borovice suché a bez kazů či prasklin, aby zamezil pozdější deformaci komody vlivem teplotních změn prostředí. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Interiéry vybavené nábytkem z masivu

Nábytek z masivu zažívá svůj comeback a to je velmi dobře. V dnešní uspěchané, přetechnizované době je pořízení nábytku z masivu, tedy přírodního materiálu dobrou volbou. Dřevo pozitivně působí na psychiku člověka a interiér vybavený dřevěným nábytkem má svou osobitou, nebojme se říci uklidňující atmosféru. nabídka nábytku z masivu je opravdu široká a vy můžete tímto nábytkem vybavit opravdu každý typ interiéru, od jídelny až po dětský pokoj.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Alternativní zboží

Komoda Elise II

Komoda Elise II

Dostupnost:
2 - 3 týdny
6 071 Kč
Rustikální komoda B127

Rustikální komoda B127

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
17 049 Kč
Rustikální komoda CA 616

Rustikální komoda CA 616

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
15 897 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.