Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Bílá elegance ložnice

Mnoho našich zákazníků dává v poslední době přednost kvalitě nábytku před cenou. Ložnice francouzského, nebo španělského a dalších výrobců, jsou jedničkou na našem portále. Dnes Vám představíme ložnicové sestavy těchto předních výrobců v bílém elegantním designu a věříme, že Vás zaujmou stejně, jako nás na nábytku Aldo.

Francouzský luxus samozřejmě v provensálském designu

Ložnice Margaux, kterou Vám představíme na první fotografii, je vyrobena z mdf desky, která jak je známo, je odolná vůči mechanickému poškození a velice jednoduchá na údržbu. Francouzský výrobce klade hlavně důraz na detail, například v podobě úchytek, který můžete u jednotlivých prvků vidět na následujících fotografiích. Co Vás na první pohled u této ložnice zaujme, je určitě čtyř-dveřová šatní skříň. Perfektní propracování a co je také u šatní skříně originálně zvoleno, je vnitřní uspořádání, které uvádíme spolu s detaily šatní skříně na doplňujících fotografiích. Velmi elegantně je zvolen také odstín mdf desky a to transparent bílá, odstín, který zachovává viditelnou strukturu dřeva a dodává této ložnici na romantičnosti a eleganci.

 

     

 

Moderní nábytek ze Španělska, když je málo místa

Španělský výrobce začal představovat kolekce na příští rok a musíme říci, že se nám velmi líbí. Nejen moderní, minimalistický design, ale rovněž bílý odstín, který je tolik žádaný a do ložnic je jedním z nejvíce oblíbených. Pokud i vy máte malou ložnici tak musíte vědět, že bílý odstín je dobrá volba, jelikož dokáže opticky místnost zvětšit. Pokud je vaše ložnice menších rozměrů, manželská postel z kolekce Lanka vám kromě místa na spaní nabízí také nadstavec s policemi v jejím záhlaví, úložný prostor v přední části postele a sadu dvou hlubokých šuplíkůÚspora místa ve vaší ložnici značná. Samozřejmostí je v naší nabídce vždy rošt k posteli v ceně a doprava zdarma.

    

Doufáme, že Vás dnešní nabídka bílého luxusu a elegance zaujala. A v případě dotazů jsme vám k dispozici.