Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Bezpečný dětský pokoj pro miminko, inspirace

Při zařizování dětského pokoje pro miminko nestačí pouze vybírat nábytek dle jeho designu a toho, zda se vám sestava líbí. Miminka potřebují především bezpečí a nejen to. Nábytek Aldo jako jeden z mála e-shopu představuje dětský nábytek pro miminka "značkový". A značka, to je záruka té nejvyšší kvality a zdravotní nezávadnosti.  V nabídce nábytku Aldo najdete dětský nábytek pro miminka belgického výrobce pod značkou Noukie´s a francouzského výrobce pod značkou Gami. Velmi příjemné, ale především zdravotně nezávadné kolekce osloví především maminky také velmi důmyslným, praktickým designem.

Elegantní dětský pokoj pro miminko

Pokud chcete čerpat inspiraci z Francie, tak váš dětský pokoj pro miminko bude elegantní, téměř luxusní. Francouzský výrobce klade ve svých kolekcích důraz na decentní dekor, vesměs je dětský nábytek vyroben v přírodních odstínech třeba ve spojení s bílou, nebo krémovou. Jako materiálu pro výrobu používá mdf desku, která je daleko kvalitnější, než laminát. nechybí ani abs hrany, které především v dětském pokoji pro miminko mají velký význam. hrany nábytku nejsou ostré.

Kdybychom ale měli jednoduše charakterizovat dětské pokoj francouzského výrobce dle designu, tak v žádném jeho návrhů nechybí multifunkční komoda s přebalovacím pultem a celá řada jeho dětských postýlek nabízí možnost rozložení v pozdějším věku dítěte na klasický dětský pokoj.

 

    

 

I když se zpočátku zdá, že pořízení francouzského nábytku je finančně náročné, investice se vám postupem času zcela vrátí. Díky možnosti rozložení postýlky na postel či dokonce na pokoj pak minimálně za jeden dětský pokoj, který by jste museli pořizovat, až vaše miminko postýlce odroste. Ale také se zbavíte starosti, kam s dětskou postýlkou, když se budete chystat pořídit klasickou dětskou postel. Známým? Na aukci? Ne, nic takového vás nečeká. Co ale naopak můžete očekávat od postýlky přínosného, vám rádi představíme.

V prvé řadě je zde skutečnost, že francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a bezpečnost vašich ratolestí, což dokládá nejen oceněním jakostní značky Gami, ale také několika certifikáty.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Dětský pokoj pro miminko plný barev a bytových doplňků

Belgický výrobce přináší vybavení dětského pokoje komplexně, můžeme říci od A do Z. Kromě nabídky dětských pokojů představuje vlastně vše co s narozením miminka souvisí a co by mělo v každé výbavičce ještě před jeho narozením být. A tak u nás na Aldo prostřednictvím značkových belgických produktů najdete povlečení do postýlky, usínáčky, hrací deky, chrastítka, ale třeba i doplňky v podobě bytových dekorací. Vše, co tak vidíte v návrhu sestavení dětského pokoje na našich fotografiích můžete pořídit. Dokonce i uvedené hračky.

 

 

Snažili jsme se především pro budoucí rodiče připravit komplexní nabídku všeho, aby z pohodlí domova zařídili opravdu vše, co potřebují. Nábytek Aldo, to je nákup pod jednou střechou pro vaše miminka.

 

Charakteristika dětského nábytku od belgického výrobce to je rovněž velmi praktický design, na rozdíl od francouzského je zde ale více využito barev. Dětského pokoje jsou asi více veselé, výrobce se nebrání růžovému a modrému odstínu. Velmi je také využíváno spojení s bílou. I zde však výrobce nabízí praktické prvky v podobě přebalovacího pultu s možnosti umístění na komodu a i zde lze kombinovanou dětskou postýlku v pozdějším věku rozložit na dětský pokoj. I zde se tak investice časem mnohonásobně vrátí. Velmi se nám však líbí návaznost designu dětského nábytku na jeho kolekci produktů v podobě povlečení, hraček či dekorací. Do dětského pokoje tak třeba s motivem kravičky pořídíte nábytek a vše ostatní. Nechybí tak ani kobereček s motivem kravičky. Interiér s produktovou řadou belgického výrobce působí velmi jednotně.