Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Bez čeho se v bytě neobejdeme

Sortiment šatních skříní je na našem portále velmi široký a rozhodně si vybere i náročnější zákazník. Při výběru myslíme především na praktičnost šatní skříně. Měla by být dostatečně prostorná, být vyrobena z pevného a kvalitního materiálu a měla by splňovat naše individuální požadavky, jako je například počet a typ dvířek, rozvržení úložného prostoru, apod. Šatní skříně jsou vyrobeny na našem portále vyrobeny z laminátové desky, voštiny, nebo masivu. Šatní skříně z lamina se staly na Aldu nejoblíbenější především pro jejich dostupnou cenu. Nabídka velikostí a barev je určitě pestrá.

 

    

 

Využití šatní skříně

Rozměry šatní skříně, pokud to možnosti dovolí, mají být co možná největší. Šatní skříň nemusí být úložným prostorem pouze pro oděvy, skladovat v ní můžete sezónní obuv, ložní prádlo, ručníky, krabice s vánočními ozdobami apod. Čím větší skříň bude, tím méně úložných prostor budete pořizovat do ostatních pokojů. Šatní skříně se hodí do ložnic, předsíně, do dětského pokoje i obývacího pokoje. Soustřeďte se na výběr různých doplňků, kromě zásuvek, polic a závěsných tyčí myslete také na výsuvné drátěné koše, prvky k zavěšení kalhot a kravat nebo držák na žehličku. Takovou skříní pro náročné je na našem e-shopu určitě design z kolekce Delta a Monza. Za velmi praktické považujeme také umístění zrcadel, které ocení nejen ženy. Šatní skříň si můžete vybrat v několika přírodních dezénech imitujících dřevo a může stát příjemným doplněním nejen ložnice, ale třeba i předsíně, díky svým nadprůměrným rozměrům.

 

                                                         

 

 

Skříň v dětském pokoji


Nábytek do dětského pokoje u nás na Aldu nakoupíte pro dvouleté caparty i pro děti již odrostlejší ve věku do 18 let. Nabídka skříní a komod pro dětský pokoj je u nás bohatá nejen počtem, ale také designem.

 

    

 

Najdete zde nepřeberné množství odstínů, velikostí a designu. Skříně a komody se liší vnitřním uspořádáním. Šatní skříně nabízí variantu šatní tyče nebo polic. Komody mohou být otevřené, sloužící více jako regály, nebo zavřené, tedy skříňové. Ale o šatních skříních pro děti příště, jelikož jejich nabídka je tak široká, že je určitě námětem na samostatné povídání.