Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Bebe - exkluzivní dětský svět na Aldo nábytku!

Vážení zákazníci,

jsme velice rádi, že právě Nábytek Aldo, vám může jako jediný představit na českém trhu kolekci dětského nábytku New Joy tureckého výrobce, která je také značkovým nábytkem. Celá kolekce dostala v naší nabídce pracovní název Bebe, která evokuje dětský svět těch nejmenších. Kolekce představuje netradiční design, velmi efektní, elegantní a praktický. Příjemné, romantické dětské motivy tolik příznačné pro dětský svět od narození až do prvních školních dní provázejí všechny segmenty. Dětský nábytek je navržen se všemi možnými bytovými doplňky, které tvoří krásný finální celek a při koupi kompletního dětského pokoje vnese do místnosti útulnost s romantikou. Zařízení dětského pokoje od A do Z v nejrozmanitějších motivech se tak na nábytku Aldo stává nejen naším, ale doufáme že i Vaším snem.

Kolekce New Joy vám představí rovněž velmi trendy designy a odstíny, důmyslná řešení. Snad budete díky přiloženým fotografiím souhlasit, že sledovat vývoj a nové zboží se vyplatí.  Náš kolektiv je nadšen a věříme, že sortiment obohatí nejen český trh, ale především dětské pokoje. 

 

    

 

Dětská kolekce se dělí do několika kategorií, které jsme rozdělili podle motivu na nábytku. Najdete tak dětský systém Nouky, Mont Blanc, Poudre a Chamonix. U dětského nábytku je možnost dodržení designu od narození až po studentská léta, stejně jako je tomu i u dětského nábytku francouzských výrobců, který jsme vám představili před nedávnem. Když dítě začne dělat první krůčky a odroste dětské postýlce, stačí dětskou postýlku zaměnit za klasickou postel ve stejném designu, ale samozřejmě jiných, větších rozměrů. Za zmínku stojí jak kvalita dětského nábytku, tak především celý způsob sestavování. 

 

      

 

Představením jedné z mnoha kolekcí tureckého výrobce značky New Joy jsme vám chtěli ukázat, jak lze dětský nábytek využívat po řadu let. A také jsme vám chtěli ukázat, že ne vždy rovná se značkový nábytek nedostupnému, cenově velmi náročnému zboží. V nabídce nábytku Aldo najdete také široký výběr dětského nábytku značky Gami, nebo rustikálního nábytku Nova Solo. Chceme postupně ukázat prostřednictvím našich stránek, že i u nás si můžeme dovolit opravdu kvalitní, značkový nábytek.