0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Barový pult-komoda Key 803268

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00123-2015
6 976 Kč
Předpokládaný termín:
4-5 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 115 cm
Šířka: 104 cm
Hloubka: 59/94 cm
Materiál: laminát 18-25 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-světlý dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Důmyslný design barového pultu může nabídnout mnoho možností využití

Na originální, velmi praktické designy francouzského výrobce jsme již za těch několik let zvyklí, ale přece jsou vždy návrhy nábytku, kterými nás výrobce každým rokem překvapuje. A barový pult mezi takové díly určitě patří. Barový pult je unikátním řešením, spojuje moderní prvky s velmi důmyslným designem, můžeme tak říci, že pult je multifunkční. Je mnoho způsobů jak a kde barový pult využít. Pokud máte malou kuchyň do které se vám jídelní stůl opravdu nevejde, lze pult využít jako snídaňový bar pro malé občerstvení. Pokud jste v jedné místnosti spojili dva různé interiéry, barový pult může danou místnost pomyslně rozdělit. A vůbec, jestli máte malý byt, barový pult využijete jako psací stůl, jako klasický bar, nezanedbatelné nejsou ani úložné prostory. Využití je opravdu celá řada a fantazii se rozhodně meze nekladou.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a důmyslný, multifunkční design. Materiálem pro výrobu barového pultu se stala laminátová deska s tloušťkou od 18 do 25 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Zařizujeme interiér jako harmonický celek

Odstín bílé ve spojení se světlým dubem je velmi populární a tak v nabídce nábytku do obývacího pokoje najdete v tomto provedení další samostatné díly na výběr. Můžete pořídit například praktickou televizní stěnu, kterou uvádíme i na ilustrační fotografii, nebo lze barový pult doplnit o čistě bílý nábytek, jehož nabídka je opravdu široká.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Obývací stěna Duke

Obývací stěna Duke

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
3 870 Kč
Komoda Absoluto 19500380

Komoda Absoluto 19500380

Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
6 255 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.