Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Barový pult-komoda Key 803267

Výrobce: PRS
Kód: PRS00122-2015
7 026 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 115 cm
Šířka: 104 cm
Hloubka: 59/94 cm
Hmotnost: 65 kg
Materiál: laminát 18-25 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-antracit
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Barový pult, praktické řešení v mnoha ohledech

Návrh barového pultu, který má z jedné strany podobu komody a z druhé je doplněný policemi, určitě najde uplatnění nejen v interiéru obývacího pokoje. Originální design francouzského výrobce, jak prakticky navýšit úložné a odkládací prostory v dané místnosti. Barový pult však můžete využít mnoha způsoby. Pokud máte malý byt a jste nuceni v jedné místnosti zařídit dva interiéry, pak barový pult poslouží jako pomyslné rozdělení dvou prostorů. Nebo pokud máte opravdu malou kuchyň, kde se jídelní stůl při nejlepší vůli nevejde, proč nevyužít tento díl nábytku jako snídaňový bar pro rychlé občerstvení. Způsobů jak využít barový pult je celá řada a rozhodně se zde fantazii meze nekladou. Velmi příjemné je i spojení odstínů bílé s antracit, který vytváří i přes kontrast harmonický celek.

 

Francouzský výrobce klade samozřejmě důraz na kvalitu, ale také na důmyslný design, který by měl v interiéru pomáhat. Materiálem pro výrobu se stala laminátová deska s tloušťkou od 18 do 25 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Nabídka nábytku do obývacího pokoje

Odstín bílé ve spojení s antracitem je velmi populární a tak v nabídce nábytku do obývacího pokoje najdete v tomto provedení další samostatné díly na výběr. Můžete pořídit například praktickou televizní stěnu, kterou uvádíme i na ilustrační fotografii, nebo lze barový pult doplnit o čistě bílý nábytek, jehož nabídka je opravdu široká.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Komoda Salto 5882E2PT

Komoda Salto 5882E2PT

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
2 591 Kč
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.