Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Barové židle jsou trendy

Popularita barových židlí neustále stoupá. Jejich nabídka na českém trhu to už dávno nejsou jen stylové, celodřevěné židle, nebo barové židle z masivu s čalouněním. Velkou skupinu tvoří velmi moderní designy plastových barových židlí s kovovou konstrukcí v nejrůznějších i velmi netradičních odstínech. Na našem e-shopu představuje moderní barové židle francouzský výrobce a my se dnes zastavíme nad jejich nabídkou, možnostmi a využití v interiéru kuchyní a jídelen.

Barové židle v tradičních odstínech

Mezi tradiční a oblíbené odstíny barových židlí patří bezkonkurenčně bílá, černá a stříbrná. Právě v těchto odstínech často zařizujeme kuchyň, respektive kuchyňskou linku. Rovněž nabídka jídelních a barových stolů má nejširší zastoupení v odstínu bílé a černé. Francouzský výrobce nabízí pro vaši kuchyň jak barové židle samostatně, tak třeba sestavy s barových stolem.

 

Barové židle rustic      

 

Barové židle z nabídky kategorie kuchyní a jídelen patří ke komfortním hned z několika důvodů. Možná nastavitelná výška sedáku, konstrukce z kovu doplněna také opěrkou na nohy a v neposlední řadě sedák je anatomicky tvarovaný. To vše s autorstvím francouzského výrobce, který je již pověstný vysokou kvalitou svých kolekcí. Dodání v dílech s nutností montáže, což v případě barové židle je velmi snadná záležitost.

 

Barové židle v netradičních odstínech

Dnes je nabídka odstínu pro kategorii barových židlí opravdu pestrá. Najdete barové židle červené, modré, ale třeba zelené, nebo fialové. Pro naši nabídku jsme ale nešli až tak daleko, ale i tak najdete odstíny, které jsou pro řadu zákazníků takzvaně netradiční, možná můžeme říci moc odvážné?

 

    

 

Ano, trend barových židlí jako doplnění prodloužené části kuchyňské linky je opět v módě a navíc velmi praktické. Do moderní kuchyně patří bar. A jelikož nábytek Aldo je znám již moderními designy, ani tuto část trendy bydlení jsme nemohli vynechat. Moderní barové židle do moderní domácnosti patří. A mají ještě jedno velké plus. Jsou velmi levné a nevyžadují téměř žádnou údržbu.