Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Barová židle - vybavení moderní kuchyně

Nábytek Aldo v letošním roce zcela změnil nabídku jídelních židlí. Původního výrobce jsme nahradili německým, francouzským a samozřejmě českým výrobcem velmi kvalitního sedacího nábytku od jídelních židlí celodřevěných, čalouněných, plastových až po moderní jídelní židle. Doplňkem celého sortimentu je nabídka barových židlí, které v posledních několika letech patří již ke standartnímu a velmi trendy vybavení moderních kuchyní a jídelen, v prostorných bytech většinou napojených na velký obývací pokoj.

 

Barová židle z masivu

Nabídka barových židlí z masivu patří k nejoblíbenějších. Použitým materiálem pro výrobu barových židlí se stal bukový masiv, který si můžete vybrat z několika druhů moření. Ke každé barové židli můžete můžete ve stejném designu pořídit rovněž jídelní židli, ale také jídelní stůl, pokud budete chtít vybavit kuchyň nebo jídelnu jednotně. Barové židle z masivu nabízí vysokou kvalitu, povrchová úprava bezbarvým lakem polomat ve třech vrstvách. Barové židle z masivu můžeme umístit do interiéru, který nabízí klasický design a dominantním materiálem zde bude dřevo, i v různých odstínech. Jednotlivá moření na sobě však musí vzájemně navazovat. Každá barová židle má v parametrech výrobku uvedeny přesné rozměry a to například i výšku sedáku apod. Za velmi příjemnou považujeme rovněž cenu, která není nejvyšší vzhledem k nabízené kvalitě.

 

 

 

Moderní barová židle

Pod moderním designem se ve většině případů skrývá jednoduchý, možná můžeme říci až strohý design, ale právě takový design získává v posledních letech na oblíbenosti. Barová židle v moderním provedení je vyrobena v kombinaci několika materiálů, kov-dřevo, chrom-potahová látka, plast, či jiné, velmi moderní materiály. Moderní barové židle mají jeden společný jmenovatel a tím je nízká hmotnost, díky modernímu zpracování a použitým materiálům. Moderní židle rovněž ztrácí na své mohutnosti, oproti barovým židlím z masivu. Jsou tedy velmi vhodné pro vybavení interiéru malých panelákových bytů, či domků a plní tak funkci úspory průchozího místa. Barové židle na Aldu jako konstrukci nabízí chrom a nerez a tento materiál je pak dle designu a návrhu židle dále kombinován s překližkou, nebo čalouněním. Výdledný efekt tedy odpovídá požadavkům na vzhled moderního, trendy bydlení. Výhodou nabídky barových židlí v moderním designu je rovněž možnost výběru odstínu dřeva, či potahové látky.

 

  

 

Plastové židle jak je neznáte

Velký bum plastového nábytku zasáhl český trh v 90. letech. Nabídka plastových židlí na Aldu je však zcela odlišná než ta, kterou jsme zvyklí, nebo byli zvyklí vídávat v prodejnách. Základním a to velmi velkým rozdílem je právě použitý materiál při výrobě, plast. Již z fotografie poznáte rozdíl a navíc, židle nejsou komplexně vyrobeny z plsatu, ale konstrokce je kovová.

 

 

Plastové židle rovněž nabízí možnost složení v případě potřeby na menší rozměry a pokud necháte na zahrádce, nestane se s něma to, co s plastovým nábytkem, který známe. Špína a nečistota se nedostává do plastu, díky jeho úpravě. Židle tak stále zachovávají svůj neměnný vzhled.