0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Barová židle Coctail 228333

Výrobce: DME - F
Kód: DME0156-2014
1 813 Kč
Předpokládaný termín:
2-3 týdny

Parametry produktu

Výška: 82-104 cm
Šířka: 39 cm
Hloubka: 42 cm
Hmotnost: 7 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: kov-syntetika
Způsob dodání : v demontu
Barva: černá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Moderní barová židle Coctail zpříjemní váš interiér

Můžeme říci, že barová židle Coctail je moderní a zároveň elegantní. Patří k velmi elegantním a v kolekci nabízí francouzský výrobce kromě černého odstínu také bílý a netradičně světle modrý. Barovou židli můžeme označit také za komfortní. Nechybí opěrka nohou a možné nastavení výšky sedáku, židli si tak jednoduše pomocí pístu přizpůsobíte výšce stolu, či jiné jídelní plochy. Nábytek do kuchyně a jídelny na našem e-shopu, to je široká nabídka nejrůznějších designů.

 

Aldo doporučuje: barový stůl k židli Coctail

 

Francouzský výrobce i přes nízkou cenu zachoval svou pověstnou kvalitu. Konstrukce barové židle z kovu v nerezu, sedák z PVC. Údržba je tak velmi snadná. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu, která je v případě židle opravdu velmi jednoduchá.Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.