Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Barevný svět nábytku Aldo

Dnešní nabídka nábytku už není žádná nuda. Dávno pryč jsou doby, kdy jediným odstínem byl přírodní, bez nápadu a fantazie. Dnes opravdu můžete váš domov vybavit nábytkem i v těch nejneuvěřitelnějších odstínech, ale také jejich kombinacích. Velmi syté odstíny jako třeba růžová, modrá, zelená, nebo oranžová, často v návrzích dětského nábytku. Pro dospěláky se v letošním roce nosí a to nejen na oblečení, styl black and white. I my jsme řadou designů přispěli k tomuto trendu černo bílých designů. Velkým překvapím nejen pro nás jako prodejce nábytku, ale jistě pro vás, naše zákazníky je barevný rustikální nábytek.

S ohledem na stále větší nabídku odstínů se snažíme také změnit náš způsob prezentace, či chcete-li nabídky nábytku. A tak jsme se k nové situaci postavili čelem. Dnešní povídání bude o nových způsobech prodeje nábytku u nás na Aldo.

Modro bílý nábytek samozřejmě pro kluky

Nábytek v modrém odstínu nejčastěji pořizujeme do dětského pokoje kluka, školáka, či předškoláka, miminka. Pokud v naší nabídce narazíte na nějaký modrý produkt, třeba dětskou postel, nezapomeňte se podívat na všechny fotografie. U daného produktu najdete vždy další typy nábytku v modrém provedení. Ukázkou třeba mohou být dětské pokoje na fotografiích. V modro bílé, v bílé, či jen modré barvě lze do pokoje také pořídit dětskou židli, regál s látkovými boxy, řadu modrých, nebo naopak bílých komod, sedací taburety s úložným prostorem a tak bychom mohli pokračovat. Možná malá ukázka?

 

    

 

Máme pro vás ideální řešení, jak maximálně ušetřit místo v dětském pokoji při získání tří míst na spaní a velkého úložného prostoru v podobě skříně. Patrová postel v temperamentním designu od španělského výrobcekterý kromě nadčasového, "chytrého designu", nabízí také tu nejvyšší možnou kvalitu. Tloušťka materiálu, která je až 22 mm a především a to je na této patrové posteli to nejdůležitější, povrchová úprava je provedena poctivou dýhou, ne papírovou fólií. Patrová postel tak nabízí vysokou mechanickou odolnost vůči oděrkám a škrábancům, co je jistě přínosné pro každý dětských pokoj malých dětí.

 

Růžový nábytek pro holky

No zde je nabídka opravdu bohatá. Růžová je ještě více oblíbenější než modrá. Bezpochyby také proto, že je určená malým slečnám a ty jsou větší parádnice než kluci. Snad právě proto je v nabídce růžových variací designů daleko více než modrých. Co vám tedy můžeme u nás nabídnout? Pro daný dětský pokoj, zkusme třeba zase z kolekce Bo7 a Matt pro lepší srovnání s modrým odstínem, lze pořídit, růžové látkové boxy, dětskou židli, taburety, široký výběr psacích stolů, komod a kontejnerů.

 

    Patrová postel Matt pink

 

 

Také další odstíny děti mají rády

Jen ve stručnosti, jelikož o nákupu nábytku již všechno víte, co vám můžeme nabídnout v zeleném odstínu? A rovněž pro srovnání z kategorie dětského nábytku? Řadu návrhů a nápadů. A zelená, stejně jako třeba oranžová jsou barvami vhodnými pro vybavení interiérů sourozenců.

 

    

 

Design nás baví, proto náš postál Nábytek Aldo, není jen o prodeji nábytku. Tím to všechno teprve u nás začíná. Aldo jako značka a jsme tomu velmi rádi, je záruka kvality, designu a originálních nápadů, které tak kladně hodnotíte ve svých recenzích. Doufáme, že i náš barevný svět nábytku se vám bude líbit.