Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Aldo pomáhá navrhovat interiéry

Jelikož nás design baví, snad právě proto se naše značka stala synonymem nových trendů a designů a nejrůznějších nápadů na bydlení. Návrhy interiérů jsou, můžeme říci hned vedle nabídky nábytku v samostatných dílech, další skupinou kterou vám představujeme. Co to znamená v praxi? Co vám vlastně nabízíme? Nápad. Jak může váš interiér vypadat, když spojíte hned několik daných dílů do jedné místnosti. Dílů, které by byly těžké v tak široké nabídce najít a dílů, které by vás možná ani nenapadly spojit v jeden návrh. Nejlépe bude uvést pár příkladů jednotlivých sestav.

Ložnice, studentský pokoj single

Na fotografii uvádíme návrh, který může vyřešit interiér pro jednu osobu. Ať už jako klasická ložnice, nebo velmi příjemný studentský pokoj. Návrh je sestaven tak, že vše co na fotografii vidíte, můžete u nás zakoupit. Samozřejmě myšleno jako samostatný díl nábytku v dané kategorii. Nehovoříme zde o kobercích, obrazech, či lampičce na nočním stolku. K dispozici však u sestavy ložnice single máte postel, noční stolek, komodu, šatní skříň, designový konferenční stolek a další, vše krásně sladěno.

 

Ložnice Aalborg black    Ložnice Most ve světlém provedení

 

Ale i zde, i když jsme podobu interiéru navrhli sami, můžete vybírat z nabídky dílů. Někdo třeba nebude chtít židli, jiný sadu stříbrných stolků. Naší snahou je vám ukázat, že nábytek z jednotlivých kategorií lze krásně spojovat, mezi sebou kombinovat. Návrh ložnice single je ukázkou, jak moderní nábytek může harmonicky ladit s rustikálními prvky. Nábytek v bílém provedení z materiálů pro zdravotní nezávadnost místnosti. A tu hlavně v ložnici ocení asi spoustu z nás.

 

Návrhy sestav pro školáky

 

     

 

Na fotografiích sestav pro školáky opět pořídíte vše, co na nich vidíte. Psací stůl, dětskou židli, kontejner, ale u druhé fotografie třeba také regál s látkovými boxy Winny. Opět z naší strany snaha ukázat vám zákazníkům, jak mohou dané díly být mezi sebou spojovány. A samozřejmě opět všechny dané díly najdete na našich stránkách samostatně. Nejrůznějších kombinací jen pro návrhy všeho potřebného pro místo k učení vašich dětí, tvoří velkou skupinu. Najdete obdobné návrhy v modrém odstínu, bílo zeleném, nebo přírodním odstínu javoru v kombinaci se zelenými prvky. Posuďte sami, co vše lze spojením daných dílů získat.

 

Na Aldo návrhy pro všechny typy interiérů

Uvedli jsme jen pár příkladů pro vaši představu. Nejrůznějších nápadů na vyřešení interiérů je celá řada a to opravdu pro všechny typy místností. Od dětských pokojů, přes jídelny až po předsíň. Rovněž některé návrhy najdete v kategorii rustikálního nábytku, či nábytku z masivu. Všechny naše nápady na vyřešení, zařízení dané místnosti mají jedno společné. To, co na našich fotografiích sestav vidíte, to taky u nás pořídíte.

 

   

 

Sestavy jsou pouhým spojením samostatných dílů z různých kategorií do jedné místnosti. Tento způsob nabídky budeme i nadále rozšiřovat s ohledem na váš stoupající zájem o naši radu, co by jste mi doporučili k dané posteli, stolu a podobně. Věříme, že náš nový způsob prodeje nábytku bude pro vás inspirací a usnadněním plánování zařízení příjemného domova.