Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Aldo, nabízí nábytek na míru

Pokud upřednostníme nábytek zhotovený na míru, záleží na naší fantazii a vkusu jak bude finální výrobek vypadat. Každý jednotlivý kus nábytku se poté stává designovým originálem, který budeme vlastnit pouze my, a s jistotou se nám nestane, že ten samý výrobek uvidíme v jiné domácnosti. Nábytek Aldo svým zákazníkům tuto možnost, doporučuje! Dnes, si povíme o tom, co vše si můžete na našem e-shopu pořídit tak zvaně na míru.

 

Rustikální nábytek

Rustikální nábytek je zvláštní kategorie nábytku, která se vyznačuje stylovým designem a svými určitými specifiky. Rustikální nábytek rovněž specifickou povrchovou úpravu, tzv. voskování. Metoda, která dodává nábytku zvláštní patinu starého nábytku. Za zmínku stojí rovněž detaily v podobě kovových úchytek. Nábytkářská firma, která tento druh nábytku vyrábí, se stoprocentně přizpůsobí našim požadavkům a přání, popřípadě nám poradí a nabídne komponenty ze současných trendů. Například vitrína, skříň, komoda, které vám nevyhovují svými rozměry, vám přizpůsobíme vašim požadavkům.

 

 

 

Nábytek z masivu

Nábytek z masivu jsme vybrali na Aldu především tak, aby nabízel vysokou kvalitu zpracování a doporučenou tloušťku desky, která mnohdy nebývá zachována a pak již je nadsázkou nazývat nábytek masivním. Představujeme nábytek z masivu od českých, ale i italských výrobců nábytku ze dřeva. Nábytek z masivu je jedním z mála ekologických výrobků v nábytkářském průmyslu. I zde vám nabízíme možnost přizpůsobení vašim požadavkům, ať už se jedná o míry, nebo nátěry.

 

 

 

Matrace

Matrace na Aldu, to je především kvalita českých výrobců s dlouholetou tradicí. Mezi nejznámější výrobce matrací na českém trhu patří společnost Gumotex. Dříve než začnete vybírat novou matraci do postele, vzpomeňte si, co Vám na staré nejvíce vadilo. Ujasněte si, pro jaký účel matraci pořizujete. Pro příležitostné spaní na chatě, chalupě nebo posteli pro hosty stačí jednodušší typy matrací s nižší nosností. Výběru matrace pro každodenní využití je třeba věnovat větší pozornost. Intenzivní zátěž u osob dlouhodobě upoutaných na lůžko vyžaduje speciální typy matrací. Rovněž u matrací vám nabízíme možnost výběru atypických rozměrů.

 

K nejčastějším zákazníkům patří ti, kteří chtějí vlastnit originální a atypické modely , které perfektně zharmonizují celkový bytový interiér . Další skupinu zákazníků tvoří ti, kteří nedisponují příliš velkým bytovým prostorem a nábytek zhotovený na míru je pro ně jedinou možnou alternativou. Za výrobu atypického nábytku, si nábytek Aldo, připočítá 20% z ceny. Doufáme, že naše skvělá nabídka na nábytek, zhotovený na míru vás určitě zaujme.