Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Aktuálně dětské pokoje pro školáky

Především v období letních prázdnin se rodiče budoucích prvňáčků připravují na zahájení školního roku. Nástup ratolesti poprvé do školy je mnohdy spojeno nejen s velkými emocemi, ale i starostmi. Rodiče v tomto období kromě jiných povinností často zařizují dětský pokoj už se vším všudy aby dítě mělo vše potřebné jakmile se stane školou povinné. Aby hledání v široké nabídce dětského nábytku bylo přehledné a jednoduché, připravili jsme pro vás poprvé kategorii dětských pokojů pro školáky. Ta je dále rozdělena na nabídku dětských psacích stolů a dětských židlí k psacímu stolu. Proč? Řada z vás má již dětský pokoj zařízený, zbývá pouze dokoupit právě jen psací stůl s židlí. Variant odstínů a nejrůznějších designů je opravdu široká a převážně od francouzských výrobců či německého výrobce.

 

  

 

Rodiče u nás najdou dětské pokoje pro holky i dětské pokoje pro kluky a pro koho je pokoj určen je znát již na první pohled. Nechybí ani nabídka neutrálních odstínů či designů, které budou vyhovovat společnému prostoru dětského pokoje pro holku i kluka. Najdete i návrhy sestav, které velmi prakticky vyřeší problém s nedostatkem místa v dětském pokoji a zde bychom vám pro inspiraci rozhodně doporučili navštívit kategorii dětských multifunkčních postelí jejichž součástí je psací stůl a úložné prostory. I takové postele jsou svým designem vhodné pro prvňáčky.

 

Ale zpět k nové kategorii dětské pokoje pro školáky, kde jak jsme již zmínili patří i psací stoly pro děti a dětské židle. Vybírat můžete také z nabídky rostoucích psacích stolů, které lze přizpůsobit výškou a sklonem pracovní desky vzrůstu dítěte. Rostoucí psací stoly patří k velmi vyhledávanému typu nábytku. Psací stoly pro děti v naší nabídce vždy dodržují doporučenou výšku pracovní desky.

 

     

 

Bohužel často se stává, že zůstane u pořízení kvalitního psacího stolu a na kvalitní, funkční dětskou židli se nějak pozapomíná. Nepodceňujte pořízení dětské židle, která by rozhodně měla mít možnost nastavení výšky sedáku. jen tak zajistíte, aby držení těla a způsob sezení při učení bylo pro dítě zdravé. Nabídka dětských židlí úzce souvisí s nabídkou psací stolů, lze tak tyto produktu vzájemně propojovat do harmonických sestav. Věříme že u nás vašemu prvňáčkovi, ale i staršímu dítěti třeba při změně dětského pokoje na jiný, najdete to co hledáte.