Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Akční nabídky nábytku z masivu

Nábytek z masivu, to je vždy aktualizována nabídka nábytku, který je zvýhodněn od německého a belgického výrobce, nebo nás, internetového prodejce nábytku. Velmi rádi pořizujete nábytek z masivu do interiéru dětského pokoje, jelikož nábytek je ekologický a zdravotně nezávadný. Proč tedy nevyužít akční nabídky?

Klady nábytku z masivu

Zařizujete svým ratolestem nový dětský pokoj? Chcete vytvořit originální a přitom útulné prostory dětského pokoje? Uvažujete o nábytku z masivu? Masivní dřevo je stálicí na našem portále. A není divu. Vždyť je to stoprocentní přírodní produkt a nejpřirozenější dekorační předmět pro dětské pokoje. Ve Vašem dětském pokoji vytvoří stylovou a příjemnou atmosféru. Nábytek z masivu má mnoho výhod a při správné péči vydrží desítky let. Máme pro Vás pár tipů, jak sestavit dětský pokoj s různých segmentů, které Nábytek Aldo, nabízí momentálně v akci!

 

    

 

Postel z masivu pro malé děti

Dětská postel kterou vám nabízíme jako příklad je netypická především pro množství úložného prostoru, který nabízí. Je to jeden z důvodů, proč je na Aldu tolik oblíbená. Dětská postel má kvalitní rošt, také z masivu a nestandardní design, který může připomínat pohovku. V ceně postele není matrace, kterou si můžete vybrat v kategorii matrace, nebo máte vlastní původní matraci ze staré postele. Je však nutno dodržet rozměr pro matraci a to 90 x 200cm. Postel z masivu nevyvolává nežádoucí zdravotní potíže, na rozdíl od levných náhražek dřeva, jako jsou například lamino a dřevotříska. Nezávadnost je zvýšena použitím ekologických laků a včelích vosků pro povrchovou úpravu. Postel z masivu je vhodná též pro alergiky i děti a všude tam, kde je zvýšená nutnost nezávadnosti interiérů.

 

     

 

Psací stůl z masivu jako součást patrové postele

Design psacího stolu z masivu je oblíben především s pastelových odstínech. Ano, i ty jsou možné v naší nabídce německého nábytku z masivu. Psací stůl obsahuje všechny základní, potřebné funkce pro splnění ergonomie stolu a ještě něco navíc. Pracovní deska je nastavitelná. Můžete změnit nejen výšku pracovní plochy, ale i její sklon. Varianty pro kluky a pro holky jsou dostupné často se zajímavou slevou.  

 

    

 

Nabídka nábytku z masivu u nás, to určitě nejsou jen stylové, tolik známé designy a přírodní odstíny. Dětský nábytek na nábytku Aldo vás možná překvapí, či alespoň inspiruje. Nepřeberné množství nábytku ze dřeva borovice od německého výrobce, který spojil typický, stylový design s moderními, funkčními prvky. Výsledkem je styl, přizpůsobený nárokům dnešní doby. Jako například nabídka psacích stolů, které vás určitě překvapí multifunkčním designem. Dřevo borovice je materiálem, který však není jen hezký, ale má i pozitivní účinky na pohodu člověka, o dětech pak nemluvě. Harmonické prostředí plné klidu je to, co se snad každý rodič svému dítěti snaží poskytnout.