Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Akce masivu na Aldu

Dnes vám nabídneme nábytek z masivu v akci. Akce, to je vždy aktualizována nabídka nábytku, který je zvýhodněn od výrobce, nebo nás, internetového prodejce nábytku. Nabídka nábytku z masivu v akci je velmi široká a určitě si vyberete.

Dětská postel z masivu

Nabídka dětských postelí z masivu je velmi široká a liší se v prvé řadě designem, pokud pomineme nabídku různých druhů dřev. Na Aldu představujeme nábytek z borovicového masivu od německého výrobce. Věřte, že ten nejzdravější spánek vašich dětí je na posteli z masivu. Proto jsme zařadili i postele z masivu do akční nabídky, abychom vám nabídli levnější nákup a přitom kvalitní nábytek pro vaše děti. Dětská postel z masivu, kterou vám představíme na první fotografii, je netypická především pro množství úložného prostoru, který nabízí. Je to jeden z důvodů, proč je na Aldu, tolik oblíbená. Dětská postel má kvalitní rošt, také z masivu a nestandardní design, který může připomínat pohovku. Tuto ekologickou a zdravotně nezávadnou postel vám nabízíme samozřejmě se slevou.

 

    

 

Psací stůl z masivu jako součást patrové postele

Další nepostradatelný segment nábytku do dětského pokoje. Psací stůl, který vám nyní představujeme v akci je vyroben z masivu, konkrétně borovicového dřeva. Design psacího stolu a to zejména jeho provedení a členitost získal u zákazníků velkou oblibu a nejčastěji je pořizován právě do dětských pokojů. Psací stůl obsahuje všechny základní, potřebné funkce pro splnění ergonomie stolu, tedy jeho praktičnosti. Navíc je zde možnost nastavení výšky a sklonu pracovní desky. Psací stůl z masivu, jako i ostatní nábytek z tohoto materiálu patří k "ekologickým". Nábytek z masivu, někdy je používáno nábytek ze dřeva, je vyroben z přírodního materiálu. Povrchová úprava provedena bezbarvým lesklým, nebo matným lakem, ve většině kvalitního nábytku z masivu, vodou ředitelným.

 

   

 

Unikátní nabídku patrových postelí z masivu přináší na stránky nábytek Aldo belgický a dánský výrobce. Vybírat můžete z mnoha designů a několika odstínů. Patrové postele pro jedno, dvě i tři děti od předškolního až studentského věku.

Oblíbené jsou patrové postele pro jedno dítě, kdy pod vyvýšeným lůžkem v takto vniklém prostoru můžete umístit psací stůl, komodu, regál či jiný nábytek. Všechny patrové postele však mají jedno společné a to zábranu kolem lůžka i úsporu místa v interiéru dětského pokoje a to se výrobci důmyslným designem povedlo.